خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت فرودگاه استنستد

دانلود پاورپوینت فرودگاه استنستد

فرودگاه استنستد

فرودگاه استنستد

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۱۷ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

سازه فرودگاه استنستد با الهام از فرم طبیعی درختان و کاربرد پوسته های فولادی در سقف شکل گرفت. لوله های رنگ شده ی فولادی که سازه درختی شکل ساختمان را تشکیل می دهند سایبان سقف را یکپارچه نگه می دارند. در ساخت این مجموعه از مصالحی چون فولاد، شیشه، بتن، گرانیت و فولاد استیل استفاده شده است. عناصر تکیه گاهی سازه در نقاط راس آن قرار گرفته است. هریک از این عناصر سازه ای شامل یک تنه ی قائم متشکل از چهارستون فولادی، سه ستون مخروطی شکل و کابل ها و مهارهای آهنی است که یک گنبد سبک را نگه داشته اند. گنبدی که از یک شبکه ی مثلثی شکل به وجود آمده و به عنوان عاملی برای بازتاب و پراکندن نور عمل می کند.

ترمینال فرودگاه استنستد در پلان مربع شکل است اما از اطراف قابلیت گسترش را دارد. انبساط جانبی نیازی به تغییر در مسیر پیاده ی مقابل خط آهن و سیستم خطوط محوطه ی هوایی ندارد. علاوه بر ان هر ردیف قوسی ظرفیت ساختمان را تا دو برابر افزایش می دهد. راه دیگر گسترش افزایش تعداد ترمینال ها است. دو ترمینال از چهار ترمینال مفروض ساخته شده اند اما با افزایش تعداد خطوط واگن برقی از پنج خط به هشت خط و خدمات رسانی به چهار ترمینال سقف مسافر را تا پانزده میلیون نفر می توان افزایش داد.

در فرودگاه استنستد عنصر غالب معماری صفحات شفاف و نور است نه دیوارها و احجام صلب و سنگین سازه. تنها در بخش زیرزمینی حمل بار و ایتسگاه راه آهن سبکی فراگیر ترمینال جای خود را به احجام سنگین می دهد. در پروژه استنستد تاکید طرح برخلق وضوح و شفافیت فضاست تا مسافران به تنهایی مسیرراپیدا کنند.

این فایل شامل:

معرفی

مشخصات فرودگاه استنستد

ویژگی ها

ایده طرح

شرح عملکردی

سازه

سایت پلان

۴۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

۲ دیدگاه

  1. سلام . من پاور فرودگاه استنسید رو خریداری کردم و وجه به حساب شما واریز شد. اما متاسفانه دانلود صورت نمیگیره و مجددا میره رو سبد خرید . لطفا کمک کنید برا دانلود فایل مورد نظر . در صورت امکان به ایمیل من بفرستید و در صورت عدم امکان شرایط برا دانلود رو فراهم کنید. شرایطی که در صورت پرداخت وجه راحت بشه د انلود کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *