خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت مرکز پخش رنو

دانلود پاورپوینت مرکز پخش رنو

مرکز پخش رنو

مرکز پخش رنو

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۲۰ اسلاید می باشد که به بررسی و توضیح کامل این ساختمان که اثری از نورمن فاستر است پرداخته است.

گوشه ای از مطلب:

سقف شامل شبکه متقارن در دوجهت و پوشش فولادی است که استادانه درون شیارهای درون شبکه ای به وسیله دکل های استوانه ای قرار گرفته اند می شود. فرم کابلی نقاط راس بر فراز سقف نیز سازه فولادی زیرین را تقویت می کند. فضای عظیم زیر سقف شناور شفاف با دهانه ی وسیع تنها با تزئینات سطوح سه عرشه ی درزگیری شده پوشانده شده است. پوشش سقف به اندازه ای سبک است که عایق کاری حرارتی به وسیله صفحات الیاف معدنی برای اهداف بارگزاری را ضوروی می کند. حتی همه اعضای کششی که در میان تیرهای فولادی خمیده در یک منحنی زنجیروار قرار دارند باید سطح بام از جنس PVC را مانند ستون های ۱۶ متری سوراخ کنند. بیش از ۳۰۰ عدد از این اتصالات نفوذ کننده در سطح سقف به سادگی از لوله های پوشانده شده با الیاف PVC و گذراندن یک نوار مدور از زیر آن برای پیوستن همه محصول مونتاژ شده به پوسته سقف PVC ساخته شده اند.

ساختمان مرکز توزیع رنو به عنوان پیش الگوی ساختمان پایانه ی استنستد سومین فرودگاه لندن مطرح است. اسکلت پوشش سقف مرکز رنو در این پایانه به سقفی گنبد مانند تغییر شکل یافته است. مدول هایی که ۱۲۱ بار تکرار شده و سطح پلان مربع شکلی با اضلاع ۱۹۸ متر را می پوشانند. گننبدهایی با ارتفاع کم که سقفی با ارتفاع ۳ متر از رأسشان را شکل می دهند و بر ستون های فولادی درختی قرار گرفته به فاصله ۳۶ متر از یکدیگر در سراسر پایانه نصب شده اند. این درختان دارای شاخه های فولادی لوله ای شکل که با زاویه ی ۴۵ درجه از یک پایانه به سمت بالا گسترده شده اند بر فراز تراز سالن اجتماع قرار دارند.

آشکارترین شکل گیری ساختمان مرکز رنو سازه آن است. محصور کردن فضا توسط تیمی از هزینه و فولادی که در ساختمان انبار IBM در متر مربع که فاستر پیش از آن طراحی کرده بود صورت گرفته است. باوجود منطق سازه ای فرم چتری شکل در ساختمان توضیح چنین سازه ای ساده نیست. تمام بخش های عملکردی در زیر سازه ای ساخته شده از مدول های ۲۴ در ۲۴ متر مربعی در پلان جای داده شده اند. ارتفاع فضای داخلی ۷٫۵ متر است که در راس ها به ۹٫۵ متر هم می رسد. پوشش سقف از دکل های با ارتفاع ۱۶ متر معلق شده است.

این فایل شامل:

معرفی

شرح عملکردی

سازه

جزئیات

برش

۴۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *