خانه / تماس با ما

تماس با ما

با سلام و احترام

وب سایت پروژه ها یکی از وب سایت های تایید شده از سمت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

حضور و رضایتمندی مشتریان ما ، یکی از مهمترین دلایل تایید این وب سایت است، از این رو تیم پشتیبانی سایت به تمامی درخواست های شما پاسخ می دهد و مشکلات شما را در سریعترین زمان ممکن برطرف میسازد.

در صورتی که پس از خرید بعد از گذشت ۱۵ دقیقه فایل برای شما ارسال نشد، لطفا از طریق فرم زیر این مشکل را اطلاع رسانی کنید تا در سریعترین حالت ممکن لینک دریافت فایل برای شما ارسال شود.

برخی از این مشکلات ناشی از مشکلات سرور و یا مشکلات اینترنت بوجود می آید، پس لطفا  صبور یاشید و مطمئن.

در صورتی که با مشکلی مواجه شدید و به سرعت نیاز به پشتیبانی دارید، خلاصه ای از مشکل را به یکی از شماره های زیر پیامک کنید تا دوستان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند:

پشتیبانی: 

۰۹۳۵۵۳۰۰۵۴۷

سوالات متداول:

لینک دریافتی برای ما کار نمیکنه؟

لینکهای دریافت هر فایل فقط ۲ روز (۴۸ ساعت) اعتبار دارند و پس از آن غیر فعال میشود، در صورتی که لینک شما باطل شده است ، درخواست لینک جدید را بدهید.

من هنگام خرید ایمیلم رو اشتباه زدم، باید دوباره خرید کنم؟؟

نه، نیازی به خرید دوباره نیست، فقط کافی است این مورد را گزارش دهید تا لینک جدیدی برای شما ساخته شود، در صورت خرید مجدد مبلغ پرداخت شده به حسابتان باز نمیگردد.

(لطفا ابتدای ایملتان www نگذارید.)

فایل خریداری شده فایل مورد نظر من نیست، باید چه کار کنم؟

تمام فایل های فروشی پروژه ها دارای توضیحات و فهرستی از مطالب موجود در فایل است ، قبل از خرید لطفا بررسی کنید و در صورت نیاز به آن، خریداری کنید، بعد از خرید فایل با توجه به اینکه فایل برای شما ارسال گردیده امکان استرداد وجه وجود ندارد.

اگر پروژه ای بخواهیم که در سایت وجود ندارد، نحوه سفارش چگونه است؟

در صورت نیاز به پروژه و یا فایلهای مورد نیازی که در سایت موجود نیست ،میتوانید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید تا در صورت امکان در سریعترین زمان و بهترین حالت ممکن برای شما آماده و در سایت قرار داده شود. ضمنا به زودی بخش سفارش دهید برای شما همراهان همیشگی پروژه ها راه اندازی خواهد شد.

موفق باشید.

    نام شما (الزامی)

    ایمیل شما (الزامی)

    شماره تماس (الزامی)

    موضوع

    پیام شما