خانه / دانلود / پاورپوینت نمونه موردی فرودگاه

پاورپوینت نمونه موردی فرودگاه

نمونه موردی فرودگاه

نمونه موردی فرودگاه

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۲۲ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

در طرح نهایی ساختمان فرودگاه تا پنج سال اینده سالانه ۶ درصد رشد خواهد داشت و ظرفیت جابه جایی مسافر آن تا سال ۲۰۳۴ از سه میلیون نفر به دوازده میلیون نفر افزایش خواهد یافت. طرح فاستر با باغ سازی و فضاسازی های اطراف فرودگاه فضایی سنتی را برای مراجعان تداعی می کند. انعکاس نور روز در حوض های آب فضای بیرونی بنا به داخل فضای درونی را روشن می کند و یک تهویه طبیعی مطلوب را به وجود می آورد.

ساختمان ترمینال طرح یک سازه سه پر متشکل از سه بال متقارن است که در های خروجی را شکل می دهند. طول هر دهانه ی میان این بال ها ۱٫۲ کیلومتر و ارتفاع سقف در بالاترین نقطه ۲۵ متر در نظر گرفته شده است. به منظور ایجاد یک سایبان و فضای واحد در زیر ساختمان ترمینال سقف ان به شکل یکپارچه طراحی شده است. درون سقف منافذ و بازشوهایی تعبیه شده که نورخورشید را به صورت فیلتر شده وارد فضای ترمینال می کنندو از تابش مستقیم ان جلوگیری می نمایند.

پروژه فرودگاه استنستد که به عنوان سومین فرودگاه لندن طراحی شد تا از تراکم جمعیت در فرودگاه های دیگر این شهر بکاهد. تغییری کلی و آگاهانه در مفهوم و زیبایی شناسی ساختمان های چتری شکل به وجود آورد. این ساختمان شفاف و فشرده به خوبی با محیط و منظر آرام اطراف خود ادغام شده و در عین حال که فاستر در این پروژه محصولی صنعتی را ارائه می کند رابطه همگون و دوسویه ای میان این محصول صنعتی و مصنوعی با طبیعت اطراف آن وجود دارد. در نهایت به نظر می رسد تمام مفاهیم ضمنی در روند خلاقانه ی آثار فاستر و همکارانش از جمله تشخیص دقیق نیازهای انسان و استفاده مبتکرانه از مناسب ترین سیستم ها برای رفع منطقیی این نیازها و بهره گیری آگاهانه از تکنولوژی معاصر حمل و نقل در این پروژه نمود یافته است.

این فایل شامل:

فرودگاه بین المللی ملکه عالیا

تصاویر داخلی

پلان

برش

فرودگاه بین المللی کویت

فرودگاه بین المللی شیواجی

فرودگاه استنستد

سایت پلان

۳۸۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *