خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت کنفرانس فرودگاه

دانلود پاورپوینت کنفرانس فرودگاه

پاورپوینت کنفرانس فرودگاه

کنفرانس فرودگاه

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۳۶ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

فرودگاه یکی از انگشت شمار بناهایی است که سر تا پا مدرن است . فرودگاه و ساختمان اصلی آن ، یعنی پایانه مسافری فاقد هر گونه بیشینه ای است . پایانه مسافری معمولا عبارت بود از ساختمانی بزرگ و چهار گوش ، بعضاً با سیستم جاده ای دو سطحی در قسمت زمینی و یک تراس زمینی پر زرق و برق که مستقیماً به قسمت هوایی دسترسی و اشراف داشته ، برج کنترل ساختمانی مجزا بود مشرف به باندهای پرواز و سکوها. ساختمانهای جنبی و پشتیبانی عبارت بودند از آشیانه ها ،محوطه های سرویس هواپیما، توقفگاههای خودرو، هتلها و ساختمانهای اداری برای خطوط هوایی و با متصدیان و مسئولین فرودگاه در هر حال با خاتمه سده بیستم،فرودگاه آغازگر یکی از دگرگونی هایی بود که بلوغ گونه ای از ساختمان را بشارت می داد.

—هر فرودگاهی جهت انجام عملیات مربوط به پرواز نیاز به ساختمانهای متعددی دارد که این ساختمانهای دارای عملکردهای خاص هستند. این ساختمانها عبارتند از ساختمان هواشناسی، مرکز کنترل ترافیک هوایی، مخابرات ، آتش‌نشانی، انبار و تاسیسات سوخت، تجهیزات اداری و حفظ و نگهداری، کارمندان ، خدمه هواپیماها، تجهیزات هواپیمایی عمومی، پلیس، خانه‌های سازمانی و گاهی اوقات هتل و مسجد.

در طرح نهایی ساختمان فرودگاه تا پنج سال اینده سالانه ۶ درصد رشد خواهد داشت و ظرفیت جابه جایی مسافر آن تا سال ۲۰۳۴ از سه میلیون نفر به دوازده میلیون نفر افزایش خواهد یافت. طرح فاستر با باغ سازی و فضاسازی های اطراف فرودگاه فضایی سنتی را برای مراجعان تداعی می کند. انعکاس نور روز در حوض های آب فضای بیرونی بنا به داخل فضای درونی را روشن می کند و یک تهویه طبیعی مطلوب را به وجود می آورد.

این فایل شامل:

مقدمه

تعریف فرودگاه

انواع فرودگاه

ساختمان های جانبی فرودگاه

Land side

land face

Air side

شناخت کلی بخش های مختلف فرودگاه

تقسیمات اولیه انواع مسافر

انواع سیستم های پارک هواپیما

گونه های مختلف انتقال مسافر به هواپیما

گونه های ارایش توقف فرودگاه

بررسی نمونه های موردی

فرودگاه بین المللی امام خمینی

فرودگاه بین المللی ملکه عالیا

پلان

برش

فرودگاه بین المللی کویت

فرودگاه بین المللی شیواجی

منابع

۸۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *