خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت ژان نوول

دانلود پاورپوینت ژان نوول

پاورپوینت ژان نوول

ژان نوول

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۲۸ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

ژان نوول در ۱۹۴۵ در دهکده ای در جنوب غربی فرانسه متولد شد. او هنگامی مدرسه می رفت با یک شرکت معماری وارد کار شد. در سال ۱۹۷۵ دفتر خود را کشود و در چندین رقابت شرکت کرد . از آن جا که او دفتری را برای خود باز کرده بود ، قصد داشت برای ایجاد زبان دارای سبکی متفاوت از مدرنیسم و پست مدرنیسم کار کند. نوول با رد طرافداری سخت از لوکوربوزیه هر پروژه را بر پایه فکر خود ، به دور از ایده های مورد قبول قبلی انجام می داد

نوول بلافاصله پس از برپاسازی اولین موسسه اش در سال ۱۹۷۰ –حتی قبل از این که دیپلمش را بگیرد –در حرفه معماری خود ، وارد چندین جبهه شد. ابتدا مطرح کرد که مدرک معماراز آجر و ملات است. یکراست به سمت نخستین پروژه ها رفت تا توجهی دقیق را در اوایل دهه ۸۰ جلب کند و از محدود ترین امکانات –برای مبتدیان –شروع کرد.

تا اوایل دهه ۸۰ ، نوول روشی را بر اساس دو اعتقاد اساسی تنظیم کرده بود. معمار نمی تواند ادعا کند که خودمختار و بی اعتنا به دنیای اطراف است ؛ و این که پروژه ها با تمام ماهیتشان –مکان ، اقلیم ، هدف ، ویژگی های اقتصادی و فرهنگی –لزوماً ویژه هستند. او می گفت ((وقتی دوبار سوالی مشابه از من بشود ، من دو بار پروژه ای مشابه خواهم ساخت)).

نوول راهی معادل راه خود را برای دیدن پدیده ها به روش فیلم سازان کشف کرده است. چشم اندازهای کسترده ، زوم ها ، شات های قاب بندی ، شات های برگشت و شات های زاویه کوتاه ، همگی در ساختمان ها یش به عنوان ویژگی های معماری گنجانده شده اند که با یک دید مدرن ، ظریف و روشن از فضاهای شهری ، زمین های بایر سرگردان ، ویرانه های معمولی زیر اتوبان ها و حال و هوای خاکستری در فیلم های دوست برلینی اش هستند.

این فایل شامل:

زندگینامه

جوایز ژان نوول

معماری فرانسه

سازمان جهانی عرب

نموسوس

خانه اپرای لیان

هتل سن جیمز

کلیسای مریم مقدس سارلات

گازومترو

موزه ملی و مرکز هنر ملکه سوفیا

موزه که برانلی

تصاویر کلینیک بزون

تصاویر خانه بالتیک

۳۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فلزیاب