خانه / دانلود / پاورپوینت نورپردازی در فضای باز

پاورپوینت نورپردازی در فضای باز

نورپردازی در فضای باز

نورپردازی در فضای باز

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۳۴ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

نور نه تنها به عمل دیدن کمک می کند بلکه آدم را قادر به احساس کلی و منسجم از محیط اطراف می نماید و عاملی است که کنترل فرد را بر محیط اطراف افزایش می دهد و تأثیرات آن به اشکال مختلف می تواند منجر به ایجاد آسایش یا عدم آرامش روانی شود. ویژگی های کمی و کیفی نور در رنگ، سایه، حرکت، ابعاد، جهت و کمیت نور جدا از ویژگی های محیطی آن در زیر معرفی شده است.

اثر روانی هر رنگ و درک آن در واقع یک تجربه شخصی و ذهنی است که حافظه رنگی ما را تشکیل می دهد و براساس این حافظه رنگی انسان مدام رنگ های پیرامون خود را نه به صورتی که در آن لحظه و تحت آن شرایط وجود دارد بلکه به صورتی که گمان می کند باید وجود داشته باشد، درمی یابد” رنگ تأثیری است که به وسیله مجموعه طول موج های مختلف دریافت شده توسط چشم ایجاد می گردد. رنگ نور را نباید به عنوان یک مشخصه سطوح منعکس کننده نور تلقی نمود. نور با توجه به نوع رنگ آن، با انعکاس سطوح رنگی می تواند تأثیرات روانی متفاوتی را در افراد ایجاد کند. معمولاً رنگ ها با سه خصوصیت مشخص می شوند: خلوص یا صافی، درخشندگی و طول موج که نوع رنگ را مشخص می کند.

ایجاد خیرگی ارتباط مستقیم با منبع نوری دارد و هم امتداد چشم و منبع نوری و در دید مستقیم بودن باعث ایجاد یا تشدید این موضوع می گردد. با افزایش ارتفاع منبع نوری، می توان آن را از دید افراد خارج نموده و میزان خیرگی را کاهش داد.

این فایل شامل:

نور

ویژگی های نور

رنگ و نور

سایه و نور

ابعاد و نور

جهت و نور

کمیت نور

نور و محیط

انعکاس

درخشندگی

انواع نورپردازی

نورپردازی پل طبیعت

۴۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *