خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت نورمن فاستر

دانلود پاورپوینت نورمن فاستر

پاورپوینت نورمن فاستر

نورمن فاستر

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۶۵ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

او در این سال ۱۹۶۱ دیپلم معماری و مجوز طراحی شهری خود را دریافت کرد. در همین زمان، مدال هی وود و مدال برنز انجمن معماران منچستر به وی اهدا شد. علاوه بر این با قبولی در بورسیه ی تحصیلی انجمن ساختمان سازان به فلوشیپ هنری نایل شد. پس از آن برای گذراندن دوره ی دو ساله تخصصی در دانشگاه ییل آمریکا رفت. وی در آنجا تحت تاثیر پل رادولف، سرج چرمایف و وین سنت اسکالی قرار گرفت و در همین زمان با ریچارد راجرز – که مانند خود او دانشجوی بورسیه بود – و جیمزاسترلینگ – که برای مدت کوتاهی در همان مدرسه تدریس می کرد – ملاقات کرد.

در سال ۱۹۸۳ نورمن فاستر بالاترین رتبه ی حرفه را زا آن خود کرد و « مدال طلای سلطنتی » رشته ی معماری را دریافت نمود. این مدال، جایزه ی بین المللی ارزشمندی است که در سال ۱۸۴۸، ملکه ویکتوریا برای پیشرفت حرفه ی معماری در نظر گرفته بود. در مراسم اهدای این جایزه، باکمینستر فولر سخنرانی کرد. فاستر در این سال به عضویت دانشگاه سلطنتی ردآمد. پس از برگزاری یک مسابقه ی محدود با شرکت گروه منتخب معماران، فاستر برای طراحی مرکز جدید برای BBC در منطقه ی پورتلند دعوت شد. این مرکز در مقابل کلیسای آل سولز اثر جان ناش قرار داد.

امروزه دیگر پروژه به عنوان پاسخ خاص و مقطعی شاخه های خود مختار علم به نیازها و شرایط شناخته نمی شود ؛ بلکه به مفهوم طراحی ، به مثابه ی درنگ و تاملی محتاطانه برای دستیابی به شناخت وسیع تری از عالم هستی به نظر می رسد . در نتیجه ، نمی توان خاص را از کل جدا کرد و آن را از عام به عنوان هستی مستقلی اقتباس کرد . چرا که خود قادر است به شیوه ای هم کوشانه ، در حفظ کلیت خود سهیم باشد . این موضوع ، به همان نسبت که در فاز ذهنی مشاهده و تحلیل مطرح است ، در فاز عینی ابداع و پیشنهاد راهکار نیز وجود دارد . از این رو چنین رویکردی همواره نتایجی به دنبال دارد که مهمترین آن ، بسط ناگزیر علایق نسبت به پروژه ی معماری فنی است .

این فایل شامل:

زندگی نامه کامل

معماری فاستر و زمان آن

تداوم شیوه مدرن

معماری، هنر و فن آوری

دفتر مرکزی بانک هنگ کنگ

پلان طبقات

مقاطع

نماها

پارلمان جدید آلمان

مرکز موسیقی

دفتر مرکزی شرکت سوئیس ری

آلبومی از کارهای نورمن فاستر

برج هزاره

دفتر مرکزی صنایع الکترونیک دوو

مرکز نمایشگاه های اسکاتلند

مجموعه الفیضلیه

دفتر مرکزی کامرز بانک

برج سده

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ

دانشکده حقوق دانشگاه کمبریج

شرکت بیمه ویلیس فابر و داماس

۷۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *