خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت پیتر آیزنمن

دانلود پاورپوینت پیتر آیزنمن

پیتر آیزنمن

پیتر آیزنمن

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۶۳ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

دیکانستراکتیویسم «Deconstruction» یا ساختار شکنی برای اولین بار در دهه های ۶۰ و ۷۰ توسط فیلسوف فرانسوی، الجزایری ژاک دریدا «Jacques Derrida» در عرصه فلسفه و ادبیات مطرح شد. دریدا گفتار فلسفی غرب را که در گفتار مقدم بر نوشتار است را زیر سوال برده و مفاهیم جدیدی را در رابطه با گفتار «speech» و نوشتار «writing» بیان می کند. او بین نوشتار و گفتار فرق می‌گذارد و می‌گوید در طول تاریخ غرب از افلاطون تا به حال، تأکید بر لوگوسانتریک بوده است؛ یعنی تاکید بر روی گفتار . به بیان دیگر تقدم گفتار بر نوشتار و وحدت میان دال و مدلول. یعنی هر جا دال می¬آید، مدلول هم باید باشد. این اساس لوگوسانتریسم است که دریدا این نظریه را نقد می‌کند.

در واقع ساختمان وکسنر، به عنوان یک داربست با یک شبکه سه بعدی سفید که پدیدار می شود به عنوان ستون ساختمان زیر پوشش قرار می گیردو در زاویه ای بین ساختارهایی که از پیش وجود دارد و ناشناس هستند جریان دارد.این شبکه شطرنجی به عنوان یک معبر بین ساختمان موجود و گالری وکسنر که در امتداد قسمتی از فضای بنا که بیشتر زیر زمین وجود دارد، قرار گرفته است. این چارچوب که با شبکه شهری کلمبوس نا آشناست،مرکز وکسنر و محوطه دانشگاه را به آن سوی شهر پیوند داده و به طور با شکوهی شبکه شهری را به شبکه محوطه دانشگاه متصل می کند. معمولأ آیزنمن یک شبکه بر روی شبکه دیگربرای خلق یک پیوند پریشان کننده در سایت قرار می دهد.

وظیفه پیتر آیزنمن در این طراحی ویژه دوباره ساماندهی یک سری فضای موجود از قبل حدود ۱۳۴۰۰ مترمربع مساحت و ساخت و اضافه فضاهایی جدید در مساحتی حدود ۱۲۰۰۰متر مربع بود. از جمله این فضاهای جدید کتابخانه،نمایشگاه ،تئاتر ، استودیو و دفتر بود. این کار در جهت متحد نمودن فضاهای مربوط به دانشکده های هنر، طراحی ، معماری و نقشه کشی دانشگاه چینچیناتی بود.

این فایل شامل:

آیزنمن و معماری دیکانستراکشن

زندگینامه

خانه شماره ۲

موزه هنر های وکسنر

خانه مسکونی فرانک

مرکز گردهمایی کلمبوس

مرکز طراحی و هنر آرنوف

شهرک فرهنگی گالیسیا

باغ ردپاهای مفقود – موزه کستل وچیو

یادبود قتل عام یهودیان اروپا

ورزشگاه چند منظوره ققنوس

۵۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *