خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت موزه هنر میلواکی

دانلود پاورپوینت موزه هنر میلواکی

پاورپوینت موزه هنر میلواکی

موزه هنر میلواکی

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۵۵ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

طرح توسعه موزه هنر میلواکی ،‌ درواقع گسترش ساختمان اولیه است  که اروسارنین طراحی کرد ودر ۱۹۵۷ تکمیل شد سپس در ۱۹۵۷ با هزینه ۷ میلیون دلار اجرای یک بال الحاقی به مجموعه که دیوید کالر طراحی کرده بود به پایان رسید در ۱۹۸۰ نام مرکز هنر به موزه هنر تغییر یافت ودر ۲۰۰۱ میلادی طرح کاتراوا برای افزایش فضای موزه به بهره برداری رسید.با اجرای طرح جدید فضای کل موزه که قبلاً ۱۵ هزار متر مربع بود ۱۳ هزار مترمربع یعنی ۹۰ درصد، افزایش یافت وفضای گالری موزه با ۳۰ درصد افزایش از ۸۵۰۰ مترمربع به ۱۱ هزار متر مربع رسید هزینه اجرای پروژه بیش از یکصد میلیون دلار بود که قسمت اعظم آن از هدایای مالی افراد مختلف تامین شده است . طراحی پروژه در ۱۹۹۴ آغاز شد وتا ۲۰۰۱ ادامه یافت زمان اجرای آن ۳ سال بوده ودر سال ۲۰۰۱ به اتمام رسیده است .

دکل پل با افق زاویه ۳۶/۴۸ درجه می سازد وموازی محور مرکزی پاویون است این دکل در قسمت پشت با ۱۸ کابل فولادی که به تیر پشت متصل هستند درحالت تعادل قرار گرفته است مقطع اصلی پل از فولاد وبه شکل ۵ ضلعی بسته است وبه صورت یک سازه تنش دار در جداره عمل می کند . منتهی الیه غربی پل به قسمت بالایی تیر محیطی پاویون متصل شده اند تا یک سازه کامل را بوجود آورند.

محل اجرای  QP کنار دریاچه میشیگان است.این موضوع در طراحی کالاتراوا تاثیر تعیین کننده ای داشته وکاتراوا کوشیده است ساختمان جدید منظره طبیعی دریاچه را خراب نکند وبازدید کنندگان موزه هم بتوانند به راحتی منظره بیرون را تماشا کنند بر این اساس ارتفاع QP کم در نظر گرفته شد تا افق دریاچه به خوبی دیده شود.

این فایل شامل:

تاریخچه پروژه

موقعیت جغرافیایی

ساختمان قدیمی موزه

ساختمان جدید

عناصر شاخص موزه

پاویون کوادراکی بخش الحاقی به موزه

بال پرنده

پل ریمان

ورودی ها

پلان ها

مقاطع

نمایی از روی پل

روند طراحی پروژه

مشخصات سازه ای

گالری

تراس جنوبی

پارکینگ

محوطه سازی

عملکرد بال پرنده

عناصر تشکیل دهنده پلان

ارتباط پلان با نما

تقارن در سازه بنا

کانسپت طرح

خاکبرداری و اجرای فنداسیون پروژه

مسائل اجرایی قالب بندی اجزای سازه

۶۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *