خانه / دانلود / پاورپوینت بررسی اثار سانتیاگو کالاتراوا

پاورپوینت بررسی اثار سانتیاگو کالاتراوا

سانتیاگو کالاتراوا

سانتیاگو کالاتراوا

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۹۰ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

این بنا براساس ایده ای از مجسمه ای که کالاتروا سالها پیش ساخته بود طراحی شده است. این ساختمان نیز مانند مجسمه مذکور دارای پیچ خوردگی در ارتفاع بوده و در واقع یک برج مسکونی و تجاری محسوب می شود. این ساختمان در شهر Maln سوئد در حال ساخت می باشد که بزرگترین کار مسکونی سانتیاگو کالاتروا محسوب می شود .یکی از منافع فوق العاده این بنای پیچ خورده این است که ساکنان آن می توانند منظره دلخواه خود را انتخاب نمایند کسی می تواند منظره کنار دریا و ساحل را انتخاب نماید در حالیکه چند طبقه بالاتر منظره شهر قابل رویت است.

نوآوری معمارانه موزه هنر میلواکی در ابتدای قرن بیست و یکم با نوآوری قصر بلورین اثر جوزف پاکستن در قرن نوزدهم قابل مقایسه است. این بنا نیز همچون تندیسی زیبا و هنرمندانه در محیط اطراف خود می درخشد.طراحی ورودی موزه میلواکی به عنوان اولین کار کالاتراوا  در آمریکا محسوب می شود این اثر که به نوعی شباهت فراوان به قایقی در کنار دریاچه دارد که مرغی بزرگ نیز روی آن نشسته باشد، بی شک یکی از کاملترین طراحی های کالاتراوا محسوب می شود.

در پی طغیان مهیب این رود در سال ۱۹۵۷، رود نوسط کانالی به جنوب شهر منحرف و هدایت و بستر خشک شده رود درخت کاری شد و به تفرجگاهی به طولی ۷ کیلومتر که از مرکز شهر شروع می شد، تبدیل گردید. طرفین این تفرجگاه از طریق ۲ پل طراحی شده توسط کالاتراوا به هم متصل می شود.

پیاده روها به عنوان بخشی منفک نشدنی از محوطه سازی ، به صورت یک عنصر ساماندهنده عمل می کند.باغ ها در تمام سایت گسترده شده اند و به یاد رودی که از میان سایت عبور می کرد ، استخرهای کم عمقی ، افلاک نما را در برگرفته و سقف کتابخانه ، زیر رستوران،سینما و غالب تالار های کنفرانس را احاطه کرده است.بعلاوه باریکه های آب ، لبه شمالی موزه علم را پر تلالؤ می کند.

این فایل شامل:

معرفی معمار

زندگینامه

توانایی ها

فعالیت های معمار

اسکیس ها

برج مخابراتی

ساختمان ترنینگ تورسو

جوایز

ساختمان مام

موزه هنر میلواکی

شهرک هنر و علم

اپرای والنسیای اسپانیا

ایستگاه قطار لیون فرانسه

خانه اپرای تنریف

مجموعه ورزشی المپیک یونان

پل ها

ظرافت و سادگی

۹۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *