خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت موزه گوگنهایم بیلبائو

دانلود پاورپوینت موزه گوگنهایم بیلبائو

موزه گوگنهایم بیلبائو

موزه گوگنهایم بیلبائو

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۴۴ اسلاید می باشد.

این پاورپوینت به تحلیل و بررسی کامل موزه به همراه پلان های مجموعه پرداخته است.

گوشه ای از مطلب:

شکل اصلی این بنا شبیه یک کشتی است که شیشه های بکار رفته در این بنا شبیه فلس ماهی است که بازتاب نور را به دلیل وجود درخشندگی تیتانیوم ، ایجاد کرده است .
این موزه دارای شکل خاص و عجیب به صوت منحنی هایی مختلف طراحی شده است که در نوع خود یکی از بهترین طراحی های ساختمان در جهان است ، منحنی های ساختمان به ظاهر تصادفی طراحی شده اند ، که معمار این بنا اعلام کرده بود که بدلیل بازتاب نور به این شکل طراحی شده است . به طور کلی در کارهای گه ری نوعی گرایش مجسمه سازانه را می‌توان مشاهده کرد ، او معتقد است.

موزه گوگنهایم بیلبائو یکی از معروف‌ترین موزه‌های جهان در در سال ۱۹۹۷ در اسپانیا و در شهر بیلبائو  توسط فرانک گه ری طراحی شده است . گوگنهایم بیلبائو یکی از چند موزه متعلق به بنیاد گوگنهایم نیویورک است . که موزه و نمایشگاه دائمی شامل آثار هنرمندان اسپانیایی و بین المللی است ، ارتفاع بنا در بیشترین نقطه ۵۲ متر می باشد همچنین این بنا در مجاورت رودخانه ای قرار دارد و پل عظیمی نیز به نحو غریبی با ساختمان پیوند داشته و از فراز گالری اصلی موزه می گذرد.

نهادهای باسک طی توافقنامه امضا شده مسئولیت تأمین اعتبار ساخت و اجرای موزه را به عهده گرفتند. در عوض سازمان خیریه گوگنهایم مسئولیت فاز طراحی و تأیید طرح های موزه، بخشها و آسانسورها، طرح کف، تسهیلات پایه و انتخاب مواد، لوازم برقی و لوله کشی ها، مبلمان و آراستگی موزه را به عهده گرفت. طبق توافق امضا شده در سال ۱۹۹۴، نهادهای عمومی باسک سازمان خیریه گوگنهایم را از افتتاح هرگونه موزه دیگری در سطح اروپا بدون اجازه آنها منع می کرد. پروژه دقیقا با هزینه پیش بینی شده و طبق زمان بندی طرح به پایان رسید.

۵۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب