خانه / دانلود / دانلود پروژه پاورپوینت دیکانستراکشن

دانلود پروژه پاورپوینت دیکانستراکشن

دانلود پروژه پاورپوینت دیکانستراکشن - www.perozheha.ir
دیکانستراکشن

پاورپوینت دیکانستراکشن

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۴۹ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

ساختار ‌شکنی، اندیشه‌های غرب را همواره زیر سیطره      متافیزیک حضور می‌داند و دریدا به عنوان یک فیلسوف زیبایی‌شناس، اساس گفتار خویش را بر مفهوم ”sous rapture “ قرار می‌دهد که به معنی نوشتن یک کلمه، خط زدن آن و بعد چاپ کردن آن به همان صورت خط خورده است، بی آنکه پاک شده‌باشد. منظور این است که این کلمه چون نارسا بوده، خط خورده‌است ولی ضروری بنظر می‌رسد که همچنان خوانا بر جا بماند.

بر این اساس گویی در انگاره دریدا، معیارهای سنتی زیبایی شناسی می‌بایست پاک شود ولی باید همچنان خوانا باقی بماند،

در بینش دیکانستراکشن ما در یک دنیای چند معنایی زندگی می کنیم. و هر کس معنا و استنباطی متفاوت با دیگران از پدیده‌های پیرامون خود قرائت می‌کند و آنچه که خواننده استنباط و برداشت می‌کند واجد اهمیت است. به عقیده دریدا معنای متن را گوینده تعریف نمی‌کند بلکه شنونده و یا خواننده متن است که با توجه به ذهنیت و تجربه خود این معنا را که می‌تواند متفاوت از منظور و غرض گوینده یا مولف باشد مشخص می‌کند. و دیکانستراکشن کردن یک متن به معنای بیرون کشیدن منطق‌ها و استنباطات مغایر با خود متن است. یکی از نویسندگان و نظریه پردازان معاصرایرانی، می‌نویسد : هدف دیکانستراکشن گشودن یا بازکردن تمام ساختارها و شالوده‌هاست. مکتب شالوده شکنی، متن را به اجزا و یا پاره‌های مختلف آن تفکیک کرده وآنها را از هم مجزا ساخته و عناصر متعدد و متشکله آن را پاره می‌کند و از این طریق تناقضات و مفروضات آن را آشکار می‌سازد.

شکل کالبدی به صورت یک مجموعه ی چند معنایی ، ابهام انگیز ، متناقض و متزلزل ارائه می شود ، که خود ، طرح زمینه را برای تفسیر و تاویل فراهم می کند .معماری دیکانستراکشن به عنوان یک سبک فراگیر و جهانی عمر نسبتن کوتاهی داشت و از یک دهه فراتر نرفت ، ولی تاثیر شگرف و بنیادین بر شیوه ی طراحی و نوع بازنمایی معنی و تفسیر در حوزه ی معماری داشت .این سبک پیش زمینه ی معماری فولدینگ و معماری پیدایش کیهانی شد .

 

این فایل شامل:

مقدمه

فلسفه دیکانستراکشن

پیتر آیزنمن

نمونه های دیکانستراکشن در معماری

مرکز طراحی و هنر آرونف

کاستل وکیو

شکل کالبدی مکتب دیکانستراکشن

رم کولهاس

کتابخانه مرکزی سیاتل

خانه بوردو

دانیل لیبسکیند

موزه یهود برلین

کانکتیکات آمریکا

موزه سلطنتی انتاریو

پارک لاویلت

فرانک گهری

خانه فرنک گهری در سانتامونیکا

ساختمان کتابخانه ملی کشور بلاروس

خلاصه تحقیق

نتیجه گیری

منابع

 

پروژه ها مرجع تخصصی دانلود پروژه های مهندسی

۶۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …