خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت پرورش توأم خامه ماهی و میگو

دانلود پاورپوینت پرورش توأم خامه ماهی و میگو

پرورش توأم خامه ماهی و میگو

 

پرورش توأم خامه ماهی و میگو

این فایل شامل بصورت پاورپوینت و ۲۰ اسلاید مصور و با انیمیشن زیبا می باشد.

گوشه ای از مطلب :

میتوان باتمهیدات و ارائه راهکارهای مفید روند کنونی تولید را افزایش داد ودرصد بیشتری سود نصیب تولید کنندگان کرد یکی ازاین راهها پرورش توام خامه ماهی با میگو در استخرهای پرورش میگواست که باعث افزایش درصد بازماندگی ، کاهش FCR وپاکیزگی محیط وایجاد بستر مناسب ودرمجموع به منظور بهینه کردن شرایط زیستی ودستیابی به بازدهی بیشتر از استخرهای مزارع میگو  نقش اساسی ایفاءکند.

زادآوری و پرورش سنتی میگوی دریایی از سال ۱۹۶۰ در کشور های آسیایی ( ژاپن . هند . تایوان. تایلند. فیلیپن. مالزی. اندونزی…) و آمریکا ( ایالت تگزاس . تگزاس. می سی سی پی)و استرالیا متداول شد . زاداوری و پرورش میگوی در ایران صنعت تازه ای است و در سال ۱۳۶۰ با احداث یک کارگاه تکثیر و پرورش در غرب شهرستان مینا در بندر کلاهی شرق بندر عباس شروع به کار کرد.بدلیل مشکلات هر صنعتی در ابتدای شروع به کار با مشکلات زیادی همراه بود و از سال ۱۳۷۰ با فعال شدن بخش خصوصی و واگذاری زمین های ساحلی رشد قابل ملاحظه ای در این صنعت ایجاد شد.

بعد از آماده‌سازی اولیه استخر را آبگیری کرده و بعد از آن اجازه می‌دهیم که استخر بارور شده و آماده پذیرفتن و پست لاور گردد به عملیاتی که طی آن پست لاور و در استخرها رهامی‌شوند ذخیره‌دارکردن استخرگفته می‌شود. بهترین ساعات برای ذخیره‌سازی ساعات اولیه بامداد است. بنابراین بهتر است که زمان عملیات بسته‌بندی و حمل طوری درنظرگرفته شود تامحموله پست لاور در ساعتهای ۹ـ۷ صبح به محل مزرعه برسد . درطی مراحل بسته‌بندی وحمل و نقل ( جهت انتقال به مسافتهای طولانی) باید ثابت وپایین بودن دما (حدود ۲۲ ـ ۲۰) را مدنظر داشت و در ساعات اولیه روز دمای آب هنوز پایین باشد.

این فایل شامل :

مقدمه

اهداف

شرایط انتخاب سایت و مزرعه پرورش میگو

حمل و انتقال پست لارو

غذا و غذادهی

صید بچه ماهی از محیط طبیعی

نتیجه

۳۶۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *