خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده در لارو قزل آلا

دانلود پاورپوینت تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده در لارو قزل آلا

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده در لارو قزل آلا

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با  آئروموناس سالمونیسیدا

این فایل به صورت پاورپوینت و دارای ۲۳ اسلاید تخصصی می باشد.

 

گوشه ای از مطلب :

 

این مطالعه تاثیر پروتئین هیدرولیز شده بر بازماندگی لارو قزل آلای رنگین کمان را پس از مواجهه با باکتری را نشان میدهد. ۶ جیره غذایی حاوی سطوح (۱۰و۲۵و۵۰ %)پروتئین هیدرولیز شده ساردین رنگین کمان یا ضایعات کشتارگاهی طیور مورد استفاده قرار گرفت. در پایان سیستم گوارشی ماهی با روش استریل خارج و محتوای کلی کلنی ها و باکتری های اسید لاکتیک بررسی شدند.

۶ جیره با سطح پروتئین( ۴۹% ) و سطوح ( ۵۰،۲۵، ۱۰ % ) جایگزینی پروتئین هیدرولیز شده ساردین و ضایعات کشتار گاهی طیور  و یک جیره جهت مقایسه استفاده شد.

در دو دهه ی گذشته آبزی پروری روندی صعودی داشته و نقش مهمی درایجاد اشتغال و توسعه روستایی ایفا نموده است . در تولید متراکم موجودات آبزی در معرض شرایط نا مساعد و بیماری قرار گرفته واین امر موجب ابتلا به بیماری و در نهایت ضرر اقتصادی می گردد . لذا لازمه توسعه مزارع و استخر های پرورشی ماهی رعایت اصول بهداشتی و پیش گیری از بیماری است . قزل آلای رنگین کمان گونه ای با ارزش تجاری بالا می باشد که بیماری های عفونی باکتریایی در بسیاری از مزارع موجب کاهش تولید آن می شود .پرورش در مرحله لاروی نقش مهمی در موفقیت یا عدم موفقیت پرورش داردچراکه در مرحله لاروی واکنش هایی بین باکتری و بافت سطحی روده ماهی اتفاق می افتد که منجر به تشکیل میکرو فلور اختصاصی یا زمینه ساز بروز عفونت می شود .

در گروه ضایعات کشتارگاهی جیره های ۱۰و۲۵%اختلاف معنی داری با شاهد نشان دادند.در ابتدای دوره مرگ در آنها دیرتر آغاز شد ونسبت به شاهد مقاومت بیشتری نشان دادند .

 

این فایل شامل :

 

چکیده

مقدمه

مواد و روش ها

سنجش بار باکتریایی روده

آزمایش رویارویی با باکتری آئرو موناس سالمو نیسیدا

نتایج

رویارویی با باکتری

بحث

نتیجه است.

۴۶۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *