خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت برج هرست

دانلود پاورپوینت برج هرست

پاورپوینت برج هرست

برج هرست

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۲۹ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

برج هرست ساخته معمار انگلیسی,آقای نورمن فاستر, که در نیویورک واقع شده است.این برج اولین آسمان خراشی است که از شورای ساختمان های سبز آمریکا نشان طلا دریافت کرده است. برج یا آسمان خراش ۴۶ طبقه در واقع تکمیل کننده برج هرست می باشد که در سال ۱۹۲۸ به اتمام رسید که قرار بود یک برج که هرگز ساخته نشده را در برگیرد.کار بسیار دشوار بود که چرا که می بایست ساختمان اصلی که ۷۰ سال پیش از این ساخته شده بود به گونه ای حفظ شود که اصالت خود را از دست ندهد.بعد از اینکه برج جدید به طبقه دهم رسید موقعیت مناسبی پیش آمد که ارتباط با ساختمان اصلی و قدیمی قطع شود و اینگونه به نظر می رسید که برج بر روی ساختمان قدیمی حالتی شناور دارد.

اصل طراحی برای انسان آخرین و شاید مهمترین اصل از معماری پایدار است. این اصل ریشه در نیازهایی دارد که برای حفظ و نگهداری عناصر زنجیره ای اکوسیستم لازم است که آنها نیز به نوبه خود بقای انسان را تضمین می کنند. این اصل دارای سه استراتژی نگهداری از منابع طبیعی , طراحی شهری-طراحی سایت و راحتی انسان است که تمرکزشان بر افزایش همزیستی بین ساختمان و محیط بیرون از آن و بین ساختمان و افراد استفاده کننده از آنهاست.

—سازه هندسی خاص این برج در واقع از فریم های مثلثی چهار طبقه که به یکدیگر متصل شده اند تشکیل شده چون مثلث ها ضمن اینکه می توانند بار جاذبه را حمل کنند توانایی ایجاد پایداری جانبی را نیز دارند و بنابراین ستون ها نیاز به کمربندهای تقویتی نداشته و بدین ترتیب در مصرف فولاد ۲۰۰۰ تن صرفه جویی می شود.

این فایل شامل:

معرفی برج هرست

معماری پایدار چیست

مرحله صرفه جویی در منابع

مرحله طراحی برای بازگشت به چرخه زندگی

مرحله طراحی برای انسان

معماری پایدار از دیدگاه نورمن فاستر

ساختمان اصلی قبل از ساخت برج

سازه

نورگیر

پلان طبقات

نما

مقطع

گردش آب

منابع

 

۵۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *