خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت رنزو پیانو

دانلود پاورپوینت رنزو پیانو

پاورپوینت رنزو پیانو

رنزو پیانو

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۳۹ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

رنزو پیانو در مقام معمار(های – تک )شروع به کار کرد و بعدها به عنوان معمار ارگانیک شناخته شد و در نهایت به عنوان یک معمار مبتکر و خلاق در فنون و روشهای ساختمان سازی به شهرت رسید. کارگاه رنزو پیانو در شیبهای تند ساحل لیگوران واقع و بهمین دلیل به صورت پلکانی  ساخته شده است. شیشه های پیوسته بدون اتصالات آلومینیومی در جداره های ساختمان شفافیت و درخشش را برجسته تر میکند. سازه ی این ساختمان دو لایه است و فضای بین دو جداره  ابزاری ارزشمند برای خنک کردن و تهویه فضای داخلی است.نورگیرها و دریچه تنظیم هایی که در سقفها نصب شده است به تاثیر همرفت حرارتی بین دو پوسته کمک میکند.

ایده اصلی طراحی این مرکز کشتی غول پیکری لنگر انداخته در اسکله است . پلی فلزی  انتهای دماغه مصنوعی را با ایستگاه راه اهن در  طرف دیگر مرتبط میکند . این ساختمان بر روی پایه اجری کوتاهی قرار دارد و با رویه ای از ورقهای منحنی و مواج مسی پوشیده شده است.

این فرودگاه علی رغم سیستم پیچیده و با وجود افزایش روز افزون پیچیدگیهای ناشی از سیستمهای تردد هوایی حس زندگی در جزیره رابینسن کروزو را به انسان القا میکند اما در حین تنهایی تمام امکانات مدرن در زیر سقفی بزرگ فراهم شده است.

این فایل شامل:

معرفی معمار

دفتر کارگاه ساختمانی رنزو پیانو

مرکز فرهنگی ژان ماریا تجیبائو

ایده طراحی

سازه

مرکز ملی علوم و فنون نمو

ایده طراحی

کشتی کراون پرنسس

مرکز ملی فرهنگی و هنری ژرژ پمپیدو

مجموعه پارک موسیقی

پایانه مسافربری فرودگاه بین المللی کانسای

سخنان رنزو پیانو

۴۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فلزیاب