خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت موزه هنر دنور

دانلود پاورپوینت موزه هنر دنور

موزه هنر دنور

موزه هنر دنور

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۱۹ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

فرم های نوک تیز و پوشیده از تیتانیوم ساختمان فردریک سی، همیلتن، موزه ی هنر دنور به شکل صاعقه آسایی انرژی خود را در مرکز شهر تخلیه کرده اند. الحاقات ساختمانی موزه با طراحی استودیوی دانیل لیبسکند و با همکاری شرکت معماران دیویس مورد دیگری برای شکایت کسانی خواهند بود که ادعا می کنند معماری امضادار بر اثر هنری به نمایش در آمده در موزه غلبه خواهد کرد. این طرح گسترش با اشکال منکسر وپلان های مورب و زوایای حاده ی خود عامدانه بر موقعیتش در بحث جاری برسر پیش زمینه یا پس زمینه بودن معماری به هنگام نمایش اثار هنری تاکید دارد با این همه بازدید کنندگان در حالی که در ردیف گالری های موزه قدم می زنند حتی در جاهایی که هندسه ی زاویه دار ساختمان نماهای اقناعی و گاه سرگیجه اور خود را به نمایش گذاشته پلاتفورم های جالبی برای نمایش اثار هنری خواهند یافت.

یک پل دو طبقه متصل به سازه پونتی که در حال حاضر ساختمان شمالی نامیده می شود مثل دست یک بالرین که در یک رقص دو نفره ی آکروباتیک شریک قد بلندش را سفت گرفته باشد از ان بیرون زده است. لیبسکیند در مقابل بنای الحاقی جدید یک پلازای بزرگ طراحی کرده که مماس با موزه ی جدید است و این پلازا سازه ی جدیدی است که ۵۵ واحد مسکونی حول یک گاراژ پارکینگ به گنجایش ۱۰۰۰ اتومبیل برای آن ارایش یافته است.

ورودی ساختمان همیلتن در پلازای یادشده بازدید کنندگان را به دهلیزی به ارتفاع ۳۶٫۵ متر هدایت می کند که می پیچد و پلان های منحنی سطح بیرون را بازتاب می نماید.متاسفانه از چیزهایی که رعایت نشده نیاز قسمت های عمده ی ساختمان به لبه های تند و تیز با نرده های محیطی و محافظ بوده است و این ظاهری همچون اینستلیشنی از ریچارد آرت شویگر بدان بخشیده است.

این فایل شامل:

معرفی کامل

بررسی سازه

پلان های طبقات

نماها

برش ها

سایت پلان

۲۸۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *