خانه / دانلود / پاورپوینت موزه تاریخ فدرال آلمان

پاورپوینت موزه تاریخ فدرال آلمان

موزه تاریخ فدرال آلمان

موزه تاریخ فدرال آلمان

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۱۱ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

„پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی دولت از ان جا که مطمئن نبود این ساختمان بتواند در فضای المان یکپارچه جای بگیرد در سال ۱۹۸۹ تصمیم گرفت تا موزه را تعطیل کند اما این رویکرد ثابت باقی نماند و در سال ۲۰۰۱ مسابقه ای برای طراحی الحاقی به ساختمان قدیمی برگزار شد که بتواند بازبینی انسان درباره ی موضوع جنگ را تسهیل کند.

„موزه ی تاریخ ارتش المان پس از طراحی جدید ساختمانش به موزه ی مرکزی رسمی نیروهای مسلح آلمان تبدیل شده است. این موزه با ۲۱ هزار فوت مربع مساحت بزرگترین موزه ی المان است. ساختمان اصلی موزه در بین سال های ۱۸۷۶ – ۱۸۷۳ اسلحه خانه ای بود که در ۱۸۹۷ تبدیل به موزه شد و از آن زمان این ساختمان به عنوان موزه ی تاریخ نظامی درسدن اسلحه خانه و موزه ی ساکسون، موزه ی نازی و موزه ی شوروی و موزه ی آلمان شرقی مورد استفاده قرار گرفته بود اما امروز این موزه به آلمان یکپارچه ی دموکرات تعلق دارد و موقعیت خاص این بنا به دور از مرکز تاریخی درسدن باعث شد تا از بمباران وحشتناک اواخر جنگ جهانی دوم جان سالم به در برد.

„ساختمان قدیمی خشونت و نفوذناپذیری گذشته را نشان می دهد و بخش تازه گویای یک جامعه ی دموکرات و پذیراست. معمار با این نگرش و تفکر درباره ی رابطه ی بین دوساختمان دست به طراحی بخش جدید موزه ی تاریخ نظامی زد. داخل بخش اصلی ستون دار ساختمان، تاریخ نظامی ارتش المان با حفظ دوره ی زمانی در معرض تماشا هستند و در بخش های آزاد این ساختمان کوه مانند پنج طبقه فضاهای نمایش جدیدی با حفظ مضمون نیروهای اجتماعی و انگیزش های ساختمان جدید موزه در اکتبر ۲۰۱۱ افتتاح شد.

این فایل شامل:

معرفی بنا به صورت کامل

پلان ها و نقشه ها

۴۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *