خانه / دانلود / پاورپوینت نمونه موردی موزه جنگ

پاورپوینت نمونه موردی موزه جنگ

نمونه موردی موزه جنگ

موزه جنگ

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۴۸ اسلاید می باشد. این فایل به بررسی نمونه موردی داخلی و خارجی موزه می پردازد.

گوشه ای از مطلب:

سادگی فضای موزه و توصیف جامع از آن مقتصدانه ودارای ساختار بتنی – فلزی ،با حد غایی عاری شدن نور و هوا و به حد اقل رساندن هرینه می باشد. در حالی که می توان به راحتی در جزییات سازماندهی کمیت عظیم تاریخی قرن بیستم گم شد ،موزه خود را در قالب یک تجربه ساخته شده ی فراموش نشدنی در ذهن وخاطر بازدید کننده معرفی خواهد کرد.در این طرح ،تلفیق شکوفایی فرهنگ با پوچی و ویرانگری جنگ و خسارت وارده از آن در ارتباط دایم است.

ساختمان این موزه در سال ۱۳۰۹ساخته شد، و تا پایان جنگ به عنوان بخش اداری شرکت نفت به کار می‌رفته است. در دوران هشت سال جنگ تحمیلی این ساختمان به عنوان محل دیدبانی نیروهای عراقی مورد استفاده قرار گرفت. با بازسازی گوشه‌ای از ساختمان اداری شرکت نفت، در سال ۷۵ این مکان به عنوان مرکز فرهنگی دفاع مقدس افتتاح شد. با بازسازی گوشه‌ای از ساختمان اداری شرکت نفت، در سال ۷۵ این مکان به عنوان مرکز فرهنگی دفاع مقدس افتتاح شد. مساحت مرکز فرهنگی دو هزار و ۴٠۰ متر مربع و دارای کتابخانه تخصصی دفاع مقدس با حدود سه هزار جلد کتاب، سالن نمایش فیلم، آرامگاه سه شهید گمنام که در نوروز سال ۸۵ در این مکان دفن شده‌اند، می‌‌باشد.

در این مرکز فرهنگی، آثار به جامانده از سرداران شهید حماسه مقاومت خرمشهر همچون سید محمدعلی جهان‌آرا، بدالرضا موسوی، از فرماندهان سپاه خرمشهر و دیگر شهدای ارتش و سپاه و نیز ادوات نظامی آن دوران به نمایش گذاشته شده است. هر ساله بازدیدکنندگان زیادی به ویژه در نوروز با توجه به حضور راهیان نور در خرمشهر، از این مرکز فرهنگی دیدن می‌‌کنند.

این فایل شامل:

موزه جنگ منچستر

ایده طراحی

سایت پلان

معرفی بخش های پلان موزه منچستر

موزه جنگ خرمشهر

منابع

۴۸۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *