خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت نمونه موردی موزه

دانلود پاورپوینت نمونه موردی موزه

نمونه موردی موزه

نمونه موردی موزه

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۲۷ اسلاید می باشد و قابل ویرایش است.

گوشه ای از مطلب:

نقاشی های کوچک آبرنگی که در موزه نگهداری می شوند با الهام از طبیعت منطقه، درتان و گل های کشیده شده اند: به وسیله ی قلم مویی که نقاش در دهان خود نگه می دارد. زیرا او به دلیل ناراحتی ستون فقرات از گردن به پایین فلچ است. برندگان مسابقه ی بین المللی انتخاب طرح برتر برای ساختمان موزه طرحی با صلابت و جهانی را پیشنهاد کردند که پاسخی به محیط پیرامونش نبود و گرچه بازدید کنندگان برای ورود به موزه از کنار نهر زلالی رد می شدند ولی تعاملی با آن نداشت و در توضیح این رویکرد گفتند که طرح ساختمان موزه نماد ازادی است.

ساختمان اصلی موزه ایران باستان در فضایی به وسعت ۱۱۰۰۰ مترمربع با معماران محلی به نام های حاج عباسعلی معمار و استاد مراد تبریزی در دوقسمت مجزا ساخته شده است. قسمت نمایشگاهی که ساختمانی سه طبقه است و در بخش جنوبی قرار دارد و ساختمان اداری که بنایی چهار طبقه و بدون زیر زمین است و در قسمت شمالی محوطه قرار دارد. به جز ایوان ورودی که رفیع و عمیق است و یک چهارم طول ساختمان را به صورت فضایی نیمه باز مجزا اختصاص داده بقیه ی ساختمان در دو طبقه روی زمین و یک و نیم طبقه در زیر زمین طراحی شده است.

تصمیم اندو ساخت یک چارچوب نیرومند چوبی بر دامنه ی پردرخت کوه بود: سازه می بایست در دامان طبیعت جا می گرفت. بناهایی که بهتر از همه نمایانگر رویکرد و نگرش ژاپنی ها نسبت به چوب هستند. پرستشگاه های شینتو، معبدهای بودایی، ماچییا و چایخانه ها هستند. ولی موزه ی چوب ساختمانی است از گونه ای کاملا متفاوت.

این فایل شامل:

موزه هنر تومیهیرو

پلان

موزه ایران باستان

موزه چوب

موزه آبگینه

نقشه ها

۳۳۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *