خانه / دانلود / پاورپوینت مرکز فرهنگی و گالری هنری پل کلی

پاورپوینت مرکز فرهنگی و گالری هنری پل کلی

پاورپوینت مرکز فرهنگی و گالری هنری پل کلی - www.perozheha.ir
گالری هنری پل کلی

مرکز فرهنگی و گالری هنری پل کلی

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۳۰ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

در۲۰ ژوئن سال ۲۰۰۵ مرکز فرهنگی پل کله به روی علاقه مندان هنر در سراسر جهان گشوده شد. منشا و اصل این اثر فرهنگیٍ ،زندگی وکار هنرمند مشهور پل کله است. پل کله ، موسیقی دان ، نقاش شاعر ومعلم و یکی از بزرگترین هنرمندان قرن بیستم به شمار می آید.این مرکزفرهنگی درشهربرن جایی که کله نیمی از عمر خود را سپری کرده است،قرار دارد. این مجموعه علاوه بر کلکسیونی بزرگ از آثار این هنرمند ، گالری های هنری موقت ،آمفی تاترموسیقی ، نمایش تاتر وگفتگو ،اتاق های هنری کودکان و مرکز تحقیقاتی است که همگی ازطریق یک راهروی داخلی به هم متصل می شوند. طراحی نقشه های فاز ۱و۲ ونیز اجرای این ساختمان ۸ سال ؛ وساخت این مجموعه تنها ۱۰ماه به طول انجامیده است.

این ساختمان در مکانی خارج از شهر برن بر روی تپه ماهورهای واقع در مقابل کوه های آلپ قرار دارد. در نزدیکی این ساختمان، قبرستانی است که آرامگاه کله در آنجا واقع است. عبور یک راه شهری از نزدیکی بنا، شورو حال فضای شهر را به جو جادویی وافسون شده این بنای موجی شکل و سکوت طبیعت پیوند می دهد. برن امروزه با داشتن این مرکز فرهنگی ، توجه بسیاری از توریست ها را به  خود جلب کرده است. سه تپه ساختمان در مزارع و جنگل اطراف گم می شوند؛این بنا به صورت کاملا طبیعی درچمن زار مخفی شده و به نظر میرسد که عضوی از طبیعتی است که درآن قرار دارد.

ازآنجا که ساختمان، ریشه عمیقی در طبیعت دارد از لحاظ فیزیکی و متافیزیکی، بسیار کوچکتر ازواقعیت به نظر می رسد.  ورودی اصلی از طریق پلی است که درآن راهی فرورفته در حفره ای عمیق طراحی شده که  اندازه واقعی بنا را مخفی می کند.

این فایل شامل:

مشخصات پروژه

معرفی پروژه

ایده های طراحی

ایده اصلی

موقعیت جغرافیایی

طرح معماری بنا

نکته قابل توجه

جزئیات سازه ای

نورپردازی

طراحی داخلی

 

پروژه ها مرجع تخصصی دانلود پروژه های مهندسی

۸۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …