خانه / دانلود / پاورپوینت نمونه موردی سالن کنسرت

پاورپوینت نمونه موردی سالن کنسرت

سالن کنسرت

نمونه موردی سالن کنسرت

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۶۰ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

شکل آناتومیک ساختمان قبل از هر چیز یک پوشش زرهی محافطت کننده است که از لایه های همپوشاننده و به هم متصل نظیر لایه هایی که بدن گورکن را پوشش می دهد، تشکیل شده؛ از این رو مجموعه نیز به همین نام (گورکن) شهرت دارد. لایه های پوسته از فولاد پوشیده شده اند که در روز نور خورشید را منعکس کرده و در شب بستر رودخانه را روشن می کنند، عاملی که به مرکز در شب و روز دو سیمای متفاوت می دهد.

طراحی دو تخته سنگ منحصر بفرد، شهر را بوسیله ی باز کردن آن به سمت رودخانه پرل ا فزایش می دهداین طرح از مفاهیم یک چشم انداز طبیعی استنتاج شده و با اثر متقابل میان معماری و طبیعت دارای جذابیت شده است.این طرح ، درگیر شدن با تکنیک، زمین شناسی و توپوگرافی است.  طرح روی یک فروشگاه مواد غذایی ساخته شده و شامل یک تیاتر ۱۵۰۰ صندلی و دو تیاتر با صندلی ۸۰۰ تایی که به درون یک مکعب مرکزی منتهی می شوند است. ملبس با شیشه مشجر که مکانهای سن هر سه تیاتر را در یک کلیت منفرد ترکیب می کند. هر تیاتر می تواند مستقل یا بصورت ترکیبی بکار برده شود.

سیمای ساختمان نیاید جدا از محیط اطرافش باشد وبه طبع نیازهای بصری محیط خود را تامین کند وسازه انتخابی هماهنگ با خواسته های طرح باشد چه از لحاظ مقاومت ومتناسب با نیازهای زیبایی طرح باشد .کانسپت طرح از تکنیک سازه های دریایی که سبب ششهرت کارگاه های حاشیه رودخانه Clyde که از شهر گلاسکو می گذرد، متاثر شده است. شکل بنا که باعث اعتلای محیط پیرامون آن می گردد، هم زمان یکی از سمبل های شهر نیز می باشد و در شهرت گلاسکو به عنوان یک مرکز داد و ستد و مبادله جهانی نقش دارد.

این فایل شامل:

مرکز هنرهای نمایشی نورمن فاستر

جدول تجزیه و تحلیل

خانه اپرای گوانگژو

جدول تجزیه و تحلیل

تالار کنسرت برنارد چومی

مرکز هنرهای نمایشی تایپه

جدول تجزیه و تحلیل

نتیجه گیری

مرکز هنرهای نمایشی چین

مرکز هنرهای نمایشی تایوان

۷۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *