خانه / دانلود / پاورپوینت نمونه موردی مرکز هنرهای نمایشی

پاورپوینت نمونه موردی مرکز هنرهای نمایشی

نمونه موردی مرکز هنرهای نمایشی

نمونه موردی مرکز هنرهای نمایشی

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۷۹ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

این تالار در یک سایت مستطیلی شکل با ابعاد ۱۵۴*۱۰۰متر قرار دارد واختلاف سطحی در حدود ۶۰ متر را داراست.سقف این بنا نمادی از امواج خروشان دریا را تداعی می‌کند و نمونه بارز تلفیق معماری و طبیعت می‌باشد. شامل دو سالن کنسرت یکی با ظرفیت ۱۶۶۰ صندلی و دیگری با گنجایش ۴۱۰ صندلی، مجموعه تشکیل شده از دو حجم مخروطی شکل تو در تو می‌باشد. مدلی است که دارای یک فضایی توپر مرکزی است.که درمرکز باقراردادن مهم ترین فضای مورد استفاده در آن موقعیت متمرکز می شود ومرکز بوسیله شکل کف وسقف تقویت میشود.

این ساختمان دارای سازماندهی هم مرکز با الگوی ایجاد شده توسط افتادن یک ریگ در آب مقایسه می شود.الگویی را می توان هم مرکز نامیدکه دارای مجموعهای ازواحدهایی مختلف الاندازه بایک مرکز مشترک باشند.قرارگیری مجموعه در پردیس دانشگاه سمنان به عنوان نقطه کانونی , به بیان سبک های مختلف معماری اطراف دانشکده میپردازد. گره و چفد ضربدری در نما ,حجم را از نظر بصری به هم پیوسته نشان میدهد .در حالی که شیشه های ثابت تیره مثلثی شکل فضا را روشن میکند و در واقع به نوعی با نور و سایه بازی میکند. این عناصر با کاهش نور خورشید بخصوص در تابستان گرم و خشک سمنان یک فضای آرام را بوجود می آورد.

مرکز هنرها ی نمایشی ریشه در فرهنگ هر کشوری میباشد وساختمان آن با توجه به سبک های معماری در حال حرکت وتکنولوژی به فرهنگ هر ملت توجه کرد وبا توجه به شکل سایت وکانسپت های موجود در منطقه ومانند پروژه سمنان توجه به اقلیم منطقهبررسی سازهایی (قدبم وجدید )که توانایی مقاومت سازه ومطابقت سازه باشکل وفرم طرح را داشته باشد ومقیا س متناسب باحداکثر مراجعه کنندگان باشد. مشتقات هندسی فرمهایی بیشماری را می توان با ترکیب تقسیم واستفاده قطعات از شکلهایی هندسی پایه اقتبا س کرد وهمچنین سازماندهی مجموعه ای(خوشه ای) بدلیل اینکه فرم وفضاهایی گروهی که دارای الگویی قابل تشخیص نباشد مناسب است و سیرکولاسیون همانند ستون فقرات را در پروژه خود لحاظ خواهد کرد.

این فایل شامل:

مرکز هنرهای نمایشی در ابوظبی

جدول تجزیه و تحلیل

تالار موسیقی تنریفه

جدول تجزیه و تحلیل

پلان ها

آمفی تئاتر دانشگاه سمنان

پلان ها

جدول تجزیه و تحلیل

مرکز هنرهای نمایشی کره جنوبی

پلان ها

جدول تجزیه و تحلیل

نتیجه گیری

مرکز هنرهای نمایشی واگنر

پلان ها

مرکز هنرهای نمایشی هابی

مرکز هنرهای نمایشی تایپه

۱۰۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *