خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت بررسی بیمارستان دنا شیراز

دانلود پاورپوینت بررسی بیمارستان دنا شیراز

بیمارستان دنا شیراز

 

پاورپوینت بررسی بیمارستان دنا شیراز

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۲۹ اسلاید می باشد.

این پاورپوینت به صورت کالا حرفه ای تهیه و تنظیم شده است.

گوشه ای از مطلب:

در این بخش ، با کمک مدرنترین دستگاه انژیوگرافی فیلیپس ، انژیوگرافی عروق قلب و اندامها انجام شده و درصدی نیز به صلاحدید پزشک مربوطه ، امکان انژیوپلاستی ( باز کردن رگ با بالون یا قرار دادن استنت در رگ ) نیز موجود است.در این بخش همچنین با وجود یک واحد مراقبت های قلبی یا سی سی یو (c.c.u)، بیماران بعد از اعمال انژیوگرافی یا انژیوپلاستی ، زیرنظر و مراقبت ویژه قرار می گیرند.
این بخش مثل یک واحد مستقل ، همه امکانات مورد نظر را در خود قرار داده و بیمار از لحظه  ورود و جهت آمادگی تا لحظه خروج ، در همین مکان تحت مراقبت پرستاران و پرسنل مخصوص  می باشد.

بیمارستان فوق تخصصی دنا (وابسته به گروه پزشکی تعاونی ۵۹) در سال ۱۳۷۷ با مساحت ۲۳۰۰۰ متر مربع و ۲۰۰ تخت مصوب با تخصص‌های مختلف با هدف ارائه خدمات درمانی به شهروندان شیراز و استانهای همجوار  شروع به فعالیت کرد و به سرعت در شیراز ، جنوب ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس به عنوان یک مرکز درمانی قابل اعتماد شناخته شد. بیمارستان دنا به منظور ارائه خدمات با کیفیت به بیماران و همراهان و جلب رضایتمندی آنها موفق به دریافت گواهینامهISO9001:2008 ، و در ارزشیابی‌های سالیانه در اعتبار بخشی نیز درجه یک مثبت شناخته شد. طراحی بیمارستان با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی و همزمان با آن گسترش و تنوع احتیاجات  بیمارستان کار بسیار با اهمیت، مشکل و پیچیده ایی است.

اکثر بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند در طول روز برای مدت کمی مورد توجه پزشک و گاه برای زمان بیشتری موردتوجه پرستاران و درمانگران قرار می گیرند، هر چند که بیشتر اوقات روی تخت هستند و یا در صورتی که وضعیت بهتری پیدا کنند، ساعت ها بدون این که کاری انجام دهند می نشینند. این وضعیت آنها را نسبت به محیط بسیار حساس می سازد. بنابراین منطقی است که محیط را عامل کمک کننده ای در احساس بهتر شدن و بهبودی کامل آنها بدانیم. در حقیقت، ما دریافتیم که بیماران نسبت به این مسئله واکنش شدیدی از خود نشان داده، درباره محیط اطرافشان ابراز عقیده می کنند. همچنین، دریافتیم که با وجود معماری خوب نه تنها وقت آنها تلف نمی شود، بلکه روند درمان آنها نیز بهبود می یابد.

این فایل شامل:

پیش گفتار

مقدمه

فرایند طراحی و ساخت بیمارستان

نمونه تحقیق میدانی

بررسی بیمارستان دنا شیراز

معرفی

تخصص های بیمارستان دنا

بخش درمانی

بخش پاراکلینیکی

درمانگاه

بخش آنژیوگرافی

اتاق عمل

راهنمای طبقات ساختمان قدیم

راهنمای طبقات ساختمان جدید

آنالیز سایت

نمایش ورودی ها

پلان طبقه زیرمین b2

پلان طبقه زیرزمین b1

پلان طبقه همکف

پلان طبقه اول

دیاگرام کلی

دیاگرام استریل

دیاگرام ICU

دیاگران بخش تصویربرداری

دیاگرام بخش کودکان

دیاگرام بخش رختشویخانه

دیاگرام بخش زنان و زایمان

۹۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *