خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت تغذیه میگو

دانلود پاورپوینت تغذیه میگو

تغذیه میگو

تغذیه میگو

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۲۲ اسلاید می باشد.

قابل ذکراست که مطالب این پاورپوینت ترجمه شده و کاملا اختصاصی می باشند و مطالب کاملا تخصصی هستند. (بعد از خرید می توانید با پشتیبان ها تماس گرفته و مقاله انگلیسی را نیز دریافت نمایید).

گوشه ای از مطلب:

وقتی میگو تازه و بافت دو کفه در هنگام غروب داده می شود،P. esculentus درابتدا با نرخ بالایی تغذیه می کند اما پس ازاینکه غذا برای چند ساعت خیس خوردکاهش یافت و آنان حدود ۳ بار به تغذیه می پردازند که دفعات غذا خوردن قبل از نیمه شب بیش تر از بعد از نیمه شب  است (Hill and Wassenberg 1987) اگر مواد غذایی تازه اضافی است پس از نیمه شب ارائه شد،مقدار زمانی که صرف تغذیه می شود قبل و بعد ازنیمه شب یکسان است.بعد از نیمه شب آنان حدود ۵ دقیقه صرف خوردن غذا های قدیمی می کنند که در مقایسه با ۳۲دقیقه ای که صرف خوردن غذا های تازه می کنند، که ترجیح واضحی برای غذاهای تازه تر را نشان می دهد.پست لارو وبچه ماهی P. duorurum با تناوب کمتر و طولانی تری از غذاهای درون تانک تغذیه می کنند.

برخی از تفاوت ها می توانند توضیح داده شوند،برای مثال تفاوت هایی در رژیم غذایی P. semisulcatus  از فیلیپین. Tiews وهمکاران در سال (۱۹۷۲) روزن داران رابه عنوان غذای اصلی یافتنداماMarte درسال (۱۹۸۰) چیزی پیدانکرد. این اختلاف آشکاراحتمالا به دلیل منبع موادآنان است. Marteدرسال (۱۹۸۰) میگوهای خودراازیک مصب به دست آوردند درحالی که  Tiews و همکاران درسال (۱۹۷۲) میگوهای خودرا ازقسمت دورازساحل جمع آوری کردند و گزارش دادند که انتشار روزن داران در رژیم غذایی دور از ساحل بیشتر ازنمونه های نزدیک ساحل بود. بنابراین یکی از منابع اختلاف مشاهده شده در جدول ۹٫۲  تقریبا به طور قطع انواع مختلف مواد غذایی موجود برای میگوها در مناطق مختلف است. Wassenberg وHill درسال (a1987 ) تفاوت های معنی داری در رژیم غذایی  P.esculentus  ازسه منطقه گسترده مجزا دراسترالیا پیداکردند؛این مساله بیشتر در بچه ماهیان مشخص شده بود.

رژیم غذایی بسیاری از گونه های میگو تغییر به طور قابل توجهی با اندازه و سن آنان تغییر می کند. به نظر می رسد دو دلیل اصلی برای این وجوددارد،دلیل اول تغییر درزیستگاه هنگامی که رشد می کنند، ودومی یک تغییر از رژیم غذایی نوجوانان شامل ترکیب گیاهان به رژیم غذایی جوانان که ممکن است منحصرا گوشت خوارباشند . نمونه هایی از این دست عبارتند ازنوجوانان P. monodon  دردریای سرخ که به طور انحصاری گیاهخوار هستند و از جلبک سبز ومواد گیاهی ناشناخته تغذیه می کنند، در حالی که بزرگسالان با یک رژیم غذایی ازسخت پوستان،annelids و جلبک ها همه چیز خوارند  El Hag, 1984 .

این فایل شامل:

مقدمه

انتخاب در تغذیه

اثرات گرسنگی

تنوع در جیره

درون تنوع گونه

علل فیزیولوژیکی تنوع

علل زیست محیطی تنوع در رژیم غذایی

۴۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *