خانه / دانلود / پروژه معماری جهان – شهر ممنوعه

پروژه معماری جهان – شهر ممنوعه

پروژه معماری جهان - شهر ممنوعه - www.perozheha.ir

شهر ممنوعه

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۱۰۷ اسلاید می باشد.

آماده ارائه در درس آشنایی با معماری جهان است.

گوشه ای از مطلب:

شهر ممنوعه چین در حقیقت یک کاخ است. بنای کاخ امپراتوری در شهر دادو (پایتخت بزرگ ، یعنی پکن امروزی) زمان حکومت زودی (یا امپراتوری یانگ له از سلسله مینگ در سالهای ۱۳۶۸ – ۱۶۴۴ میلادی) سال ۱۴۰۶ شروع و سال ۱۴۲۰کامل شد.
در سالهای بعد، یانگ له پایتخت خود را از بانجینگ به پکن انتقال داد و بازسازی و توسعه پایتخت زمان رژیم های کینگ و مینگ ادامه یافت ؛ اما کاخ امپراتوری تقریبا به همان صورتی که قبلا در زمان سلسله چین ساخته شده بود، باقی ماند.کاخ سلطنتی از شرق تا غرب ۷۵۰ متر و از جنوب تا شمال ۹۶۰ متر امتداد دارد و محیط آن ۳۴۲۰ متر است. تاریخ سلسله سینگ نشان می دهد که یکصدهزار صنعتگر و یک میلیون کارگر ساده در ساخت کاخ به کار گرفته شده اند. زمان امپراتوری سینگ در سال ۱۹۰۶، الوار کاخ نیاز به تجدید پیدا کرد. بیشتر الوار به کار گرفته در زمان امپراتوری مینگ ، از لسیچوان ، یون نان گویزو و دیگر جاها بود؛ ولی در زمان سلسله کینگ بیشتر از شمال شرقی تامین می شد.الگوی اژدها و ابر در ابتدا در زمان سینگ و دوباره زمان کینگ حکاکی شده است. یوها یوآن (باغ امپراتوری) در قسمت شمالی کوانین گانگ ، در اصل گانگ هویان یا باغ پشت کاخ نامیده می شد که آمیزه ای از تمام باغهای امپراتوری در چین است.
این باغ از ۶ جهت به طرف سالنهای کاخ باز می شود. مساحت آن ۱۲ هزار متر مربع است. با بیش از ۲۰ برج و باروی زیبا با دیوارهای سرخ ، سروهای سر به فلک کشیده ، گلها، گیاهان و صخره های عظیم ، منظره بدیعی دارد. شهر ممنوعه دارای مجموعه بزرگی از آثار تاریخی است که بندرت در جایی دیده شده است.

این فایل شامل:

معرفی شهر ممنوعه

پکن

بررسی شهر ممنوعه

دنیای مرموز شهر ممنوعه

شرحفضاها در پلان

دروازه شجاعت الهی

عمارت

باغ امپراطوری

تپه زیبایی های انباشته شده

عمارت هماهنگ سازی

عمارت پاکی آسمانی

تالار هماهنگی دفاعی

تالار وحدت و صلح

تالار صلح زمینی

برج ساعت

دروازه کمال

محراب بهشت

رنگ و فرم

اتاق مطالعه

سالن غذاخوری

اتاق خواب

 

پروژه ها مرجع تخصصی دانلود پروژه های مهندسی

۸۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …