خانه / دانلود / پاورپوینت گانت چارت – پروژه مدیریت تشکیلات کارگاه

پاورپوینت گانت چارت – پروژه مدیریت تشکیلات کارگاه

پاورپوینت گانت چارت - www.perozheha.ir

پاورپوینت گانت چارت

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۱۴ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

در دوره‌ای که مدیریت علمی شکل گرفته بود، هنری گانت ابزاری برای نمایش میزان پیشرفت یک پروژه در قالب یک جدول ویژه را به وجود آورد. کاربرد اولیه این جدولها پیگیری میزان پیشرفت پروژه‌های ساخت کشتی بود. اکنون برنامه ریزی گانت به صورت نمودارهای افقی میله‌ای در مدیریت پروژه‌ها بسیار پرکاربرد شده است و این نمودارها به گانت چارت معروف هستند.

محور افقی گانت نمایانگر زمان است که می توانید زمان به صورت مطلق و یا به صورت نسبی و به نسبت زمان آغاز پروژه باشد. رزولوشن چارت به نوع پروژه و ماهیت ان بستگی دارد در پروژه ای تقسیم بندی به صورت هفتگی و در دیگری شاید ماهانه باشد. سستون های مشکی رنگ هم طول هر کدام از فعالیت های پروژه را نشان می دهد.

چگونگی پیش برد یک پروژه را می توان در ردیف اهمیت چگونگی ساخت آن دانست .اینکه تیم سازنده یا سازندگان در واقع اصول حرکت روبه جلوی خود را بدانند و یا در حقیقت می توان گفت بدانند چه کاری باید انجام دهند درست همانند متصل کردن تکه های پازلی است که تا تمام نشدن آن تصویر نهایی را به ما نمایش نخواهد داد . اگر چه فقط بخواهیم همین مورد را نظر بگیریم تنها بحث طراحی کار به میان می اید اما تنها طراحی بدون برنامه مشخص می تواند ضرر های جبران ناپذیری به روند پیش برد پروژه نیز بزند. هر چند این موضوع نیز در جای خود اهمیت بسیاری دارد اما می توان اهمیت برنامه ریزی در یک پروژه را در قالب یک نکته دیگر نیز بررسی کرد . مسلما پروژه های در حال ساخت بودجه بی نهایت ندارند ! زمان بی نهایت نیز ندارند . همه آن ها باید تمام شوند و وارد بازار شده و یا به منظور هدفی که برای آن تعریف شده است مورد استفاده قرار گیرند . و مسلما همیشه کارفرماها نیز به ساز سازنده گان نخواهند رقصید! معمولا قرار دادهایی در این مورد عقد میشود که کار با ید در مدت زمان تعیین شده تحویل گردد اما مثلا شرایطی را مجسم کنید که در آن برنامه مشخصی وجود نداشته باشید تنها مثلا در آن پیش فرض هایی تعریف شده باشد.

این فایل شامل:

تعریف گانت چارت

هدف گانت چارت

چگونه یک گانت چارت بسازیم

استفاده های گانت چارت

 

پروژه ها مرجع تخصصی دانلود پروژه های مهندسی

۳۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …