خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت تحلیل بیمارستان مستره

دانلود پاورپوینت تحلیل بیمارستان مستره

پاورپوینت تحلیل بیمارستان مستره

تحلیل بیمارستان مستره

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۱۸ اسلاید می باشد. قابل ذکر است توضیحات به صورت کامل می باشد.

گوشه ای از مطلب:

این بیمارستان از ۵ ساختمان مستقل تشکیل شده است. ساختمان اصلی بیمارستان با هفت طبقه روی زمین و ۲ طبقه زیر آن و بازیر بنای ۸۵۰۰۰ متر مربع شامل دو بخش کلی است بخش امکانات، تجهیزات و خدمات و و بخش بستری و اتاق های بیماران که شامل پنج طبقه فوقانی استو مجهز به ۶۸۰ تخت بیمار است. ورودی از دسترسی های اطراف به شکلی سازماندهی شده که میدان هایی ایجاد شود و مسیرهای منحنی حرکتی پیش از رسیدن به حجم اصلی با گذر از کنار دریاچه مصنوعی با فرم ارگانیک حرکت سواره را به زیر زمین هدایت کنند. این دریاچه به عنوان ذخیره اب سیستم اطفا حریق بیمارستان نیز کاربرد دارد. سایت مجموعه فضای پارکینگ برای ۱۳۰۰ خودرو را نیز فراهم میکند.

در حالی که سازه بخش فوقانی توده (بخش های بستری) ترکیبی از بتن و فولاد است. اتاق های بیماران به دو صورت از نور بهره می گیرد و به محیط سبز اطراف دید دارد و در بخشی که تخت بیمار در ارتباط مستقیم با افتاب جنوب و نور ازاردهنده غرب است پنجره فضای استراحت بیمار رو به فضای باغ داخلی بازمی شود و نور شدید به وسیله ی دیوار شیشه ای فیلتر می شود. در بالا و پایین دیوار شیشه ای در محل اتصال به بام و زمین بازشوهایی برای گردش هوا در این فضا تعبیه شده است تا هوای تازه همیشه درجریان و در کنترل باشد.

بیمارستان مستره ایتالیا به صورت خطی در جهت شمال غربی –  جنوب شرقی امتداد یافته است و با پیش روی هر طبقه برروی طبقه بعدی به حجمی پله پله تبدیل شده است. این پیش روی ها به ایجاد تراس هایی در هر طبقه می انجامد که همگی از خرپای عظیمی بر بام بنا معلق شده اند. این دیوار شیشه ای در نمای جنوب غربی در مواجهه با حجم پله پله بیمارستان فضای برای تعدیل نور و هوای گرم می سازد تا بتواند محیطی با اسایش بیشتر برای بیماران فراهم کند و فضای سبز ان به بهبود کیفیت هوای بیمارستان در مجاورت راه آهن کمک میکند. حجم پلکانی در سوی دیگر برای اتاق های بی بهره از منظر باغ داخلی تراس های اختصاصی فراهم می کند.

این فایل شامل:

محل قرارگیری

معرفی بنا

شرکت سازنده

ایده طراحی

معماری بیمارستان مستره

سازه

جنبه های معماری و زیست محیطی

سایت پلان

پلان

نماها

برش

۴۲۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *