خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت مجموعه باغ صبا

دانلود پاورپوینت مجموعه باغ صبا

مجموعه باغ صبا

مجموعه باغ صبا

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۳۹ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

این طرح در زمینی حدود ۶۰۰۰ مترمربع در خیابان شریعتی در تهران در حال اجرا می باشد. بستر طرح بخشی از باغ وسیع ملک می باشد که متأسفانه به قطعات کوچک تقسیم و از بلوک های ساختمانی انباشته گردیده است. تاکنون در سه قطعه شرقی در مجاورت خیابان شریعتی و یک قطعه غربی که کاربرد میدان تره بار دارد، از این باغ بزرگ ساخت و ساز عمده صورت نگرفته است، که قطعه زمین مذکور میان سه قطعه آزاد شرقی قرار دارد و ایده اصلی در این طرح اتصال دو قطعه دیگر به این طرح می باشد.

از آنجا که سایت پروژه قسمتی به جای مانده از باغ ملک می باشد. ایده طراحی برای زنده نگه داشتن این باغ و به وجود آوردن مکانی تجاری، فرهنگی می باشد. به همین دلیل معمار به دنبال ایجاد حجمی بزرگ از ساختمان نبوده بلکه در پی آن بوده که درمکانی شلوغ و پر تراکم محیطی ایجاد شود تا کمی باعث آرامش در فضا گردد و این مهم باعث شود که مخاطبان به این محیط جذب شوند.

فضاهای اصلی این ساختمان تالار اصلی و بزرگ است و در کنار آن فضای نمایش رو باز است که قابلیت بسته شدن را نیز دارد. در کنار کاربری های فرهنگی بخشی از کاربری به فضای تجاری اختصاص داده شده که تمامی این فضاها در سه طبقه، زیر زمین قرار گرفته است.

سیستم تأسیساتی فعال این بنا به صورت نمایان و جهت نگهداری ساده قابل دسترس و متمرکز می باشند.  ارائه اطلاعات درونی بنا توسط نصب تابلوهای نمایشگر و تبلیغاتی بر روی جداره غربی و پشت نماهای ساختمان های همسایگان که در شرایط کنونی نمای نامطلوبی را ایجاد نمود صورت می گیرد که در شب می تواند جلوه ویژه ای به پس زمینه باغ دهد.

این فایل شامل:

معرفی

ایده طراحی

تحلیل کامل

تصاویری از مجموعه باغ صبا

نور مناسب روز

دید در شب

ریزفضاها

گردش در فضای درونی

دید و دسترسی

سایت پلان

برش

ماکت

۸۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *