خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت ورودی شهر

دانلود پاورپوینت ورودی شهر

پاورپوینت ورودی شهر

پاورپوینت ورودی شهر

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۲۸ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

تمام این آداب ورود در شرایطی برگزار می گردید که نظام حرکتی تنوع سرعت چندانی نداشت . حمل و نقل توسط حیوانات انجام می شدو سرعت آنها چندان با سرعت پیاده فرق نمی کرد. بنابراین ورود به شهر به اهستگی انجام می گرفت. دراین سرعت حتی یک دروازه میتوانست به مسافر تذکر دهد که در حال ورود است .با این وجود به یک دروازه به عنوان ورودی شهر بسنده نمی شد. بر این مبنا با شرایط فعلی که سرعت حرکت میان شهر ها افزایش یافته است ، نیاز به وجود چنین فیلتری که سرعت جاده را به سرعت درون شهری تبدیل نماید و مسافر را آماده مواجه با شهر کند ، به شدت احساس می شود.

حضور صدها مکانیکی ، تعویض روغنی، پنچرگیری وچندین غذاخوری ومحل فروش تنقلات وخرده فروشی درمبادی ورودی شهر گواه این ادعاست. این دکه ها ومغازه ها که مشتریان بالقوه خود را درحال حرکت درمسیرهائی خاص می بینند، به این محل های تردد مسافرین هجوم برده و دردوصف موازی به طول کیلومترها به انتظار مشتریان نشسته اند. اینان نه فرهنگ ساماندهی چهره مغازه خود را دارند و نه تعلق خاطری برای ان که به این امر مبادرت ورزند وانگار حرفه خودرا به رسمیت نشناخته ، همیشه به عنوان موقت و فصلی بدان امید بسته اند. درامد آنها نیز اجازه  بهسازی نمای مغازه هایشان را نمی دهد. اصولا این افراد دنبال یک چهاردیواری برای امرار معاش هستندو این کالبدها عمدتا نقش تعیین قلمرو را بازی می کنند. گویی دست برنامه ریزان توسعه را خوانده اند که بجای توسعه های درونی همیشه به توسعه  بیرونی شهر علاقه نشان داده اند. پس اینان با صرف اندک مبلغی، حقوقی را برای آینده خود تثبیت می کنند.بدین لحاظ واحدهای مزبور ذاتا دارای ساخت مناسبی نبوده وبراحتی نمی توان آنها را زیباسازی نمود.

این فایل شامل:

ورودی شهر

انواع گونه بندی ورودی شهر

توقعات موردی از ورودی شهر

پذیرندگی

خوانایی

تشخص

جدول اهداف ، راهبرد ها وسیاست های ورودی شهر

ضوابط طرح بهسازی ونوسازی ورودی شهر

توصیه های طرح بهسازی ونوسازی ورودی شهر

منابع

۴۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب