خانه / دانلود / پاورپوینت برنامه فیزیکی باغ موزه هنر

پاورپوینت برنامه فیزیکی باغ موزه هنر

برنامه فیزیکی باغ موزه هنر

باغ موزه هنر

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۸ اسلاید می باشد.

در هر اسلاید جدولی قرار داده شده که ریزفضاهای هر بخش با ذکر مساحت و سرانه در آن وجود دارد. در پایان جدولی تحت عنوان مساحت کل تمامی عرصه ها وجود دارد.

باغ موزه بیان کننده رابطه و آشتی انسان، معماری وطبیعت می باشد. این رابطه و پیوند یکی از ویژگی های بارز فرهنگ معماری و شهرسازی ایران بوده است. فضاهای باغ موزه که حاصل تعامل سه عامل انسان، معماری وطبیعت می باشد در واقع یک فضای تفریحی – فرهنگی است که بیشتر شامل فضای باز و سبز ومفرح می باشد، محلی که در کنار نگهداری و نمایش آثار هنری، فضایی را فراهم می کند تا موجب آرامش و انبساط خاطر بازدیدکنندگان شود.

کلیه هنرهایی که در جریان آفرینش آن ها حس بینایی عامل اصلی باشد آنها را هنرهای تجسمی یا هنرهای بصری می نامیم هنر به طور کلی کوششی است از طرف هنرمند برای آفرینش شکل ها و تصاویر، چنان که از طریق این شکل ها و صورت ها، پیام های ذهنی و اندیشه و تفکرات فردی خود را به دیگران انتقال دهد.

هنرهای تجسمی یکی از مهم ترین زبانهای بی کلام است که از طریق آن بیشترین و گسترده ترین مفاهیم توسط افراد جوامع مختلف انسانی از نژادها و ملیت های گوناگون دریافت می گردد. نقاشان، مجسمه سازان، معماران، گرافیست ها و دیگر هنرمندان هنرهای تجسمی، هریک عناصری را در ترکیبی خوشایند عرضه می کند.

هنرهای تجسمی مشتمل هستند بر نقاشی، پیکره سازی، طراحی، گرافیک، نگارگری، خوشنویسی، طراحی صنعتی و برخی انواع عکاسی را گویند.

البته در چهارچوب نظام تعریف شده هنرهای تجسمی و با رعایت محدوده های پذیرفته شده می توان به رشته های دیگری هم اشاره کرد؛ هنرهای جدید با گرایشاتی ویدئو آرت ( جلوه های تصویری ویدئویی)، چیدمان ( انتخاب و ترکیب معنادار عناصر غیر هنری به منظور ایجاد و القاء معنا و جلوه ای هنر)، پرفورمنس  ( نوعی اشتراک نمایشی، فضایی و معنایی بین هنرمند و مخاطب) و … همچنین بخش  هایی از تذهیب ( تصاویری که از ترکیب ظریف موتیف های گیاهی و هندسی بوجود می آیند)، می توانند در حوزه هنرهای تجسمی قرار بگیرند.

این فایل شامل:

جدول ریزفضای عرصه اداری

جدول ریزفضای عرصه لابی

جدول ریزفضای عرصه آموزشی و پژوهشی

جدول ریزفضای کتابخانه

جدول ریزفضای آمفی تئاتر

جدول ریزفضای عرصه نمایشگاهی

جدول ریزفضای عرصه خدمات پشتیبانی

جدول مساحت کل

۵۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *