خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت بررسی سبک پست مدرن

دانلود پاورپوینت بررسی سبک پست مدرن

پست مدرن

سبک پست مدرن

 

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۶۴ اسلاید می باشد.

آماده ارائه در درس آشنایی با معماری معاصر و همچنین این پاورپوینت یکی از منابع امتحانی پایان ترم این درس به دلیل وجود نکته ها می باشد.

گوشه ای از مطلب:

پست مدرنیسم نامی است که نخست در معماری دهه ۶۰ مورد توجه قرار گرفت و سپس به رشته های دیگر هنری تسری یافت . پست مدرنیسم یک مکتب فکری نیست بلکه واکنش به برخی ممانعت های مدرنیستی یا به نوعی نقد مدرنیسم است . عموما پست مدرن را عصر پیچیدگی ، تنوع و تناقض می شمارند . پست مدرنیسم در معماری عمدتا به کارهای معمارانی استناد دارد که در پی آن بودند تا از قوانین و اصول بی چون و چرای مدرنیسم سرباز زنند و به مباحثی بپردازند که مدرنیسم آنها را کنار گذاشته بود .

طرح ساختمان تلفیقی از معماری کلاسیک ، رنسانس و آرت دکو می باشد .ساختمان نمای رنسانسی دارد و از آن به عنوان یک کمد لباس بزرگ تعبیر می شود . طراحی داخلی به سبک رومی و تزیینات معماری به سبک نئو کلاسیک قرن ۱۸ فرانسه انجام شده است .ورودی ساختمان به شیوه رنسانسی و با تقلید از نماز خانه پاتسی اثر برونلسکی طراحی شده است . اغراق در ارتفاع ساختمان به طوریکه با وجود ۳۶ طبقه ، ارتفاع یک برج ۶۰ طبقه را دارد .

این فایل شامل:

پست مدرنیسم

چارلز جنکس

ساختمان پرویت ایگو

مینورو یاماساکی

رابرت ونتوری

خانه وانا ونتوری

بخش الحاقی به موزه ملی لندن

چارلز مور

میدان ایتالیا

فیلیپ جانسون

خانه شیشه ای

ساختمان شرکت تلفن و تلگراف آمریکا

قصر PPG

پایان پست مدرن

۶۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *