خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت سازه تری دی پانل

دانلود پاورپوینت سازه تری دی پانل

پاورپوینت سازه تری دی پانل - www.perozheha.ir

سازه تری دی پانل

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۳۷ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

بیشترین کاربرد این محصول در ساختمان های مرتفع می باشد ،زیرا در طراحی و ساخت چنین ساختمانی هایی کاهش منطقی وزن مصالح (بار مرده) مد نظر است که با استفاده از این محصول دستیابی به مهم مقدور می گردد ،زیرا وزن یک متر مربع دیوار آجری ۲۲ سانتیمتر با ملات ماسه سیمان و اندود طرفین بیش از ۴۵۰ کیلو گرم می باشد در حالیکه یک متر مربع دیوار میانی با اندود های طر فین (از نوع بتن ) کمتر از ۱۵۰ کیلوگرم وزن دارد و طبعاٌ بکار گیری فوم در کاهش بار مرده ی ساختمان های بلند مرتبه را به طرز چشمگیری به دنبال خواهد داشت. پانل های فوم میتوان در ساختمان های یک یا دو طبقه بدون استفاده از اسکلت فلزی بنا کرد و به عنوان دیوارهای بار بر ،تقسیم کنند وسقف از آن بهره گرفت پانل جهت خود ایستاده بودن در اجرای دیوار بلند سالن های سوله و سیلوها و آشیانه های هواپیما کاربرد موثر و مطمن دارد.

—در مکانهای خاص از سازه که مفتولهای شبکه پاسخگوی بار وارده نباشد، باید با تعبیه آرماتور، پانل دیوار را تقویت نمود. همچنین دیوارهای برشی دارای بازشو باید بنحوی تقویت گردد که در اطراف بازشوها فولاد تقویتی با سطحی حداقل معادل آرماتورهای قطع شده در هر جهت به صورت شبکه و یا فولاد متمرکز در همان جهت قرار داده شود.

—پانلهای غیر باربر می توانند به عنوان اجزاء جدا کننده ساختمان (تیغه ها) به کار برده شوند این قطعات که با بتن پوشیده می شوند باید بار ثقلی خود و همچنین بار جانبی زلزله را براساس بند ۲-۶ استاندارد ملی ایران به شماره ۲۸۰۰ و در دیوارهای خارجی بار ناشی از باد ملحوظ در استاندارد ملی ایران به شماره ۵۱۹ تحمل نمایند. همچنین این تیغه ها هرگاه بعنوان دیوارهای جدا کننده پیرامونی مورد استفاده قرار گیرند، باید شرایط ذکر شده در مبحث هفدهم و نوزدهم مقررات ملی ساختمان را رعایت نمایند.

 

این فایل شامل:

دیوارهای پیش ساخته تری دی پانل

مزایا

مقایسه دیوار آجری و تری دی پانل

پانل های پیش ساخته دیواری

پانل های سقفی

پانل های پیش ساخته غیر باربر

استاندارد پانل های پیش ساخته سه بعدی

برشگیر

بتن پاشیدنی

آنیلینگ

مشخصات مصالح

مشخصات لایه پلی استایرن

چگالی

مقاومت در برابر حرارت

جدول خواص فیزیکی پلی استایرن

مشخصات ظاهری سطح هسته پانل

استانداردهای مربوط به هسته عایق

ویژگی های ابعادی

ویژگی های مکانیکی

مشخصات مکانیکی مفتول

شبکه جوش شده

تحمل خمیدگی مفتول

مقاومت برشی جوش

آیین نامه و مشخصات اجرایی دیوار تری دی پانل

حمل و نقل و نگهداری صفحات

تصاویر

 

پروژه ها مرجع تخصصی دانلود پروژه های مهندسی

۸۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …