خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت نمونه موردی کتابخانه

دانلود پاورپوینت نمونه موردی کتابخانه

نمونه موردی کتابخانه

 

نمونه موردی کتابخانه

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۴۴ اسلاید می باشد.

گوشه ای ازمطلب:

کتابخانه شخصی مورگان در سال ۱۹۰۶ میلادی توسط پیرپونت مورگان در نیویورک تاسیس گردید و شامل دست نوشته ها، کتب کمیاب و اسنادی بود که شخصا جمع آوری نموده بود این کتابخانه در سال ۱۹۲۴ توسط فرزند مورگان به روی عموم گشوده شد و بعدها به مرکزی برای مطالعه دانشجویان رشته حقوق تبدیل گردیده و درسراسر ایالات متحده به شهرست رسید. در طرح بازسازی و گسترش بنا که در سال ۲۰۰۶ توسط رنزو پیانو تکمیل گردید فضای خالی میان سه بنای قدیمی شامل خانه شخصی مورگان و کتابخانه توسط بنایی مدرن و های تک که در میان ساختمان های قدیمی نفوذ کرده کامل شده است.

نمای سر درب آن تزیین شده است با مجسمه های مختلفی از نویسندگان و شاعران مشهور از جمله  : نظامی گنجوی ، اوزویر  بیگف، شوتا روستولی ، الکساندر پوشکین و غیره. ظرفیت اتاق مطالعه کتابخانه ملی آذربایجان  ۵۰۰ کرسی است و یکی از بارزترین خصوصیات این مجتمع پذیرفتن  سفارشات از طریق پست الکترونیکی می باشد. طراحی این سازه را حسین اف میکائیل ، از معماران نامی آذربایجان بر عهده داشته است. در سال ۱۹۶۲،  به این کتابخانه  اجازه برای ایجاد روابط مبادله با کتابخانه ملی فرانسه اعطا گردید. در سال ۲۰۰۵، کتابخانه ملی آذربایجان  به مجمع کتابداران ملی اروپا  پیوست.

محوطه طراحی شده توسط ادوارد آلبرت زیباست، اما به شدت تحت تاثیر باد است، سرد است و خالی. این ساختمان به جای انکه صرفا یک ساختمان باشد، یک شبکه است، بی پایانی ذاتی اش هر نوع تلاش برای ماندن در ان و عادت کردن به ان را بی فرجام می کند. این ساختمان سعی می کند به مثابه عصاره محوطه عمل کند، فضای پیاده همچون یک پس ماند عمل می کند، یک قطعه خالی ساندویچ پیچی شده بین ساختمان و محوطه بیرونی. این سطوح جدید شهری شده اند، ان های منظری مرتفع و چگال ایجاد کردند، اساسی ترین عناصر این ساختمان هم همین جانمایی درون یک حوزه عمومی است، درست همچون ساختمانی در شهر. به همین سبب این شدت شهری به پلان ساختمان نیز تزریق گردید و طبقات در هم درگیر شدند.

این فایل شامل:

کتابخانه سیاتل

کتابخانه ژوسیو

کتابخانه اکستر فیلیپس

کتابخانه بودلیان

کتابخانه دانشگاه وین

کتابخانه مورگان

کتابخانه میتلند رابینسن

کتابخانه دالیان

کتابخانه ملی آذربایجان

کتابخانه هلسینکی

کتابخانه عمومی در ویسلر

منابع

۷۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …