خانه / دانلود / دانلود نمونه موردی هتل پنج ستاره

دانلود نمونه موردی هتل پنج ستاره

هتل پنج ستاره

 

هتل پنج ستاره

 

این فایل به صورت word می باشد که به بررسی ۷ نمونه داخلی وخارجی می پردازد.

گوشه ای از مطلب:

هتل پنج ستاره بین المللی قصر حاشیه خیابان تهران قرار گرفته است .خیابان تهران که در امتداد محور اصلی پایانه مسافرتی به طرف حرم قرار گرفته است مهمترین خیابان شهر مشهد به شمار می آید، این خیابان دارای چهار نقطه تلاقی (تقسیم) در طول خود می باشد . هتل قصر در حد فاصل میدان بسیج (فلکه برق ) تا میدان بیت المقدس (فلکه آب )  قرار گرفته است.

این هتل بیشتر مورد استفاده افراد و مسافران خارجی قرار می گیرد . اتاق های متنوع آن از قیمت های در حدود ۴۰ هزار تومان در هر ۲۴ ساعت تا یک میلیون تومان در هر ۲۴ ساعت موجود می باشد . عرض هتل قصر (حاشیه خیابان ) در حدود ۳۰ متر است و طول آن (عمود بر خیابان ) در حدود ۱۰۰ متر می باشد. تعداد طبقات آن ۸ طبقه و ۲ نیم طبقه در بالای آن است. تراس های هتل از جانب یکی رو به حرم مطهر دید شمالی و دیگری به طرف جنوب و کوهستان می باشد.

بدون شک بیشترین پیشرفت ما از زمان ورود به دوران جدید ، احترام ویژه ی ما به طبیعت است . دوران استفاده بی پروا از صنعت و تولید مواد آلوده کننده گذشته است. از طرف یک شخص عادی به جنبه های زیباشناختی دقت می شود ، اما غالبا در بهره وری از انرژی های سبز بی اعتنایی صورت می گیرد و ین چالش بسیاری از معماران متاخر قرن ۲۱ می باشد .

شکه کننده بهترین واژه برای توصیف طراحی آبشار میباشد ، یک تخیل تخت از شیشه . هتل در یک پشت زمینه شگفت انگیز از منابع واقع شده است ، آب نه تنها به عنوان انرژی ، بلکه به عنوان یک خط کشیده شده ی فوری برای اخترام به فرهنگ ، در حالی که نفس را در سینه های مخاطبان حبس می کند ،  خاطره های طولانی مدت را نیز که در فضایی به شکل آینده است رخ می دهد. در این پروژه یک احترام ویژه برای طرح های زیست محیطی در نظر گرفته شده است که نه فقط در ایده ها بلکه در نتایج نهایی نیز به خوبی قابل مشاهده است.

این فایل شامل:

هتل قصر مشهد

پدیده کیش

هتل سانجینگ

هتل بلاک اچ

هتل رز بنفش ابوظبی

هتل هنگ کنگ

هتل هلیکس

۳۲۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …