خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت بارناکل

دانلود پاورپوینت بارناکل

پاورپوینت بارناکل

 

پاورپوینت بارناکل

 

پاورپوینت بارناکل به صورت فایل pptx و شامل ۲۴ اسلاید مصور و قابل ویرایش می باشد.

 

گوشه ای از مطلب

بارناکل ها سخت پوستان کوچکی هستند که در صدف چسبیده به صخره زندگی می کنند که صدف آنها توسط اتصالات سخت سیمانی به صخره ها چسبیده است.

کشتی چسب ها در محیط های دریایی زندگی می کنند و بخشی از روز خود را در ناحیه   Intertidal صرف می کنند. البته ۷۵% از گونه ها تمایل به زندگی در آبهای کم عمق و ناحیه جزر و مدی دارند. بارناکل های بزرگسال بلوط در مناطق بدون آب دریا یعنی مناطق مرطوب زندگی می کنند. فصل تولیدمثل بارناکل پاییز است. بارناکل ها هرمافرودیت اند. بعد از لقاح،جنین در داخل بدن بارناکل ذخیره شده  تابه ناپلی تبدیل شود. سپس از بهمن تا اردیبهشت در آب رها می شوند و در ستون آب برای چند هفته از پلانکتون ها تغذیه می کنند، ناپلی با ۶ بار پوست اندازی به لارو cypris تبدیل می شود.

cypris  بدنبال بستر مناسب برای زندگی خود است زمانی که آن را یافت موادی آزاد می کند که باعث چسبیدن آن به صخره ها شده این وقایع در بهار و نزدیک تابستان رخ می دهد و بعد از آن به موجود بالغ تبدیل می شوند. بلوغ جنسی ممکن است در اولین سال بعد از مکان یابی رخ دهد اما معمولا ۲ سال طول می کشد.

از کشتی چسپ به عنوان نشانگر زیستی در سنجش فلزات سنگین در خلیج فارس و دریای عمان استفاده می کنند. هر کشتی چسب بالغ دریای خزر به طور میانگین ۸ بار در سال تولید مثل می کند و در هر بار ۱۳۰۰ تخم تولید می کند. منبع تغذیه این جانور پلانکتون های روی صخره ها و بدنه کشتی ها است.

 

این فایل شامل

طبقه بندی علمی

تقسیم بندی

شکل ظاهری

بوم شناسی

پراکنش

تغذیه

تولید مثل

زاد آوری

فرم انگلی

نقش کشتی چسب

پیامد های اقتصادی کشتی چسب

سابقه فسیلی

۴۸۰۰تومان – خرید

درباره ی hosein

دانشجوی مهندسی شیلات

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فلزیاب