خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت آنتی دامپینگ

دانلود پاورپوینت آنتی دامپینگ

پاورپوینت آنتی دامپینگ

پاورپوینت آنتی دامپینگ

 

پاورپوینت آنتی دامپینگ شامل ۲۱ اسلاید و قابل ویرایش است.

گوشه ای از مطلب:

با ورود برخی از کشورها به بازار جهانی به خصوص کشورهای خاور دور و فعالیت منفی این کشورها برای کسب سهم بیشتر از بازار با استفاده از مزایای موجود در کشورشان مشکلاتی برای ادامه فعالیت تجاری بسیاری از کشورها چه در بازار داخلی و چه در بازارهای بین المللی پدید آورد. بدنبال تشکیل سازمان جهانی تجارت ضمن ارائه تعریف دامپینگ و ابعاد آن تصمیم بر آن شد تا برای مبارزه با این پدیده چهار چوبی عملی تدوین گردد.

در سپتامبر ۲۰۰۴ و به دنبال اعمال قانون آنتی دامپینگ و برای حمایت از صنعت داخلی میگوی آمریکا این کشور پروژه بازاریابی داخلی میگو را با اعتباری معادل ۷/۳ میلیون دلار که توسط دولت فدرال تامین شد، آغاز نمود تا بدین وسیله سبب ساز افزایش تقاضا و قیمت های داخلی شود. دامپینگ به حالتی گفته می شود که در آن یک شرکت یا یک بنگاه تجاری کالایی را با قیمت پایین تر نسبت به هزینه تمام شده آن کالا در کشور مبداء در بازارهای صادراتی عرضه نماید.

حداکثر طی مدت ۴۵ روز یک هیئت کارشناسی برای بررسی موضوع وارائه حکم تشکیل می شود و این هیئت باید حداکثر طی مدت ۶ ماه نتیجه بررسی ها و حکم خود را اعلام نماید. وارد کننده اقدام به ثبت سفارش در وزارت بازرگانی میکند . بسته به نوع کالا و مخاطرات حاصل از آن ارگانهای ذیربط مثل سازمان دامپزشکی با در نظر گرفتن موارد فنی گواهی های لازم را صادر خواهند کرد.

این فایل شامل:

مقدمه

دامپینگ چیست

خلاصه وضعیت کنونی پرورش میگو

عوامل اصلی افزایش هزینه های تولید میگوی پرورشی

رسیدگی به دامپینگ

زمان

مراحل مقابله

موافقت نامه ارزیابی تقاضا

محاسبه ارزش نرمال یک محصول

میگوی سرگردان

قیمت شکنی در ایالات متحده آمریکا

قابلیت ردیابی در اتحادیه اروپا

ایران به عنوان بازار جایگزین

سرانه مصرف و میزان تولید در کشور

آنتی دامپینگ در ایران

نتایج

منابع

۲۲۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فلزیاب