خانه / دانلود / پلان درمانگاه به همراه تصاویر سه بعدی

پلان درمانگاه به همراه تصاویر سه بعدی

پلان درمانگاه به همراه تصاویر سه بعدی - www.perozheha (1)

پلان درمانگاه به همراه تصاویر سه بعدی

 

این فایل به صورت dwg به همراه تصاویر سه بعدی می باشد.

درمانگاه به مؤسسه‏اى اطلاق مى‏شود که بطور شبانه‏روزى بیماران سرپایى را براى درمان مى‏پذیرد و در آن محل مى‏توان موارد فورى یا نیازمند کمکهاى ویژه را حداکثر ۲۴ ساعت تحت نظر قرار داد و در صورت عدم بهبودى و داشتن مشکلات خاص و نیازمند به خدمات بیشتر، بایستى در طول این مدت هماهنگى لازم جهت اخذ پذیرش و اعزام به بیمارستان، در صورت لزوم فراهم گردد.

اجازه تأسیس (موافقت اصولى) درمانگاه به کلیه افراد حقیقى یا حقوقى که صلاحیت آنان به تأیید کمیسیون قانونى رسیده باشد در چارچوب نظام سطح‏بندى خدمات و ضوابط تعیین شده داده مى‏شود و لازم است هنگام بهره‏بردارى جهت کلیه نوبتهاى کارى پزشک واجد شرایط بعنوان مسئول فنى درمانگاه و همچنین کادر پزشکى و پیراپزشکى لازم معرفى گردد. تبصره ۱- متقاضیان تأسیس درمانگاه باید حداقل ۵ نفر بوده و ۳ نفر از آنها (نصف بعلاوه یک) از گروه پزشکى و پیراپزشکى جویاى کار از مقطع کاردانى به بالا باشند. بقیه اعضا مى‏توانند از سایر افراد حقیقى و حقوقى باشند. تبصره ۲- دو سوم سهام‏داران درمانگاه بایستى از فارغ‏التحصیلان گروه پزشکى و پیراپزشکى باشند ضمناً هر فرد مى‏تواند حداکثر در دو مؤسسه پزشکى سهام‏دار شود. تبصره ۳- به هر فرد واجد شرایط و صلاحیت بیش از یک پروانه تأسیس داده نمى‏شود و هر فرد مى‏تواند حداکثر در دو مؤسسه پزشکى (بصورت حقیقى و حقوقى) به عنوان مؤسس عضویت داشته باشد. تبصره ۴- مدت اعتبار، تمدید یا لغو موافقت اصولى مطابق مفاد قرارداد تأسیس منعقده بین مؤسس و وزارت از تاریخ صدور حداکثر به مدت ۲ سال بوده و پس از آن در صورت عدم راه‏اندازى درمانگاه، لغو مى‏شود. تبصره ۵- تمدید یا لغو موافقت اصولى پس از مدت مزبور منوط به موافقت کمیسیون قانونى و حداکثر به مدت ۶ ماه خواهد بود.

 

این فایل شامل:

پلان طبقات

دو نمای اصلی

یک برش

سایت پلان

۶ تصویر سه بعدی

 

پلان درمانگاه به همراه تصاویر سه بعدی - www.perozheha (1)

پلان درمانگاه به همراه تصاویر سه بعدی - www.perozheha (3)

پلان درمانگاه به همراه تصاویر سه بعدی - www.perozheha (2)

 

پروژه ها مرجع تخصصی دانلود پروژه های مهندسی

 

۹۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …