خانه / دانلود / پاورپوینت آشنایی با مراحل ساخت برج های دینامیکی

پاورپوینت آشنایی با مراحل ساخت برج های دینامیکی

مراحل ساخت برج های دینامیکی

مراحل ساخت برج های دینامیکی

 

ایین فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۱۷ اسلاید می باشد و قابل ویرایش است.

گوشه ای از مطلب:

سازه های دینامیکی سازه هایی هستند که در حال حرکت خود را برای انطباق با تصورات انسانی تغییر می دهند; این  ساختمانها جهت حرکت خورشید را تعقیب می کنـند و به سمت جهت وزش باد تغییر جهت می دهند . بنابراین همسـاز شدن با طبیعت باعث می شود این بناها انـرژی مـورد نیـاز خود را تأمین کنند . این نوع معماری قابلیت چرخش ۳۶۰ درجـه بـرای ایـجاد  دید گـسترده ای نسـبت به جـهان، طبیعت، آینده و زندگی دارد.

هر توربین می تواند ۰٫۳ مگاوات برق تولید کند. با توجه به وجود هزار  ساعت بادی  سالانه در دبی، توربین های استفاده شده در بنامی توانند  ۱۲۰۰۰۰۰ کیلووات ساعت انرژی تولید کنند .  با توجه به اینکه مصرف متوسط  انرژی هر خانواده۲۴ هزارکیلووات ساعـت تخمین زده می شود هر توربین می تواند انرژی ۵۰ خانواده را تأمـین کند .  ایـن برج دینامیک ۲۰۰ آپارتمان خواهد داشت که به این ترتیب ۴ توربین بادی انرژی آنها را تأمین خواهند کرد.

سازنده برج ادعا کرده که تنها با ۹۰ نفر نیروی انسانی میتوان این برج را ساخت، در صورتیکه پروژه هایی از این قبیل حداقل احتیاج به ۲,۰۰۰ نیروی کار در یک زمـان دارند. سـاخت هر طـبقه با این سیستم پیش ساخـته سه روز زمان کاری احتیاج دارد در صورتیکه در پروژه های معمول دبی ساخت یک طبقه حداقل سه هفته زمان میبرد. زمان ساخت اولین برج پویا هنـوز منتشر نشده اسـت اما گفته شده اولین ساختمان در دبی خواهد بود. قطعات پیش ساخته برج براحتی در جـبل علی (واقع در ۳۵ کیلومتری جنوب غـربی دبی) تولید و نصب خواهند شد.

طراحی این برج مانند برجهایی از این قبیل بر اساس  هسته بتنی مرکزی  و  کنسولهای طبقات است، در هسته مرکزی ارتباط های عمودی و  تاسیساتی  قرار دارد که اسـتوانه ای بتنی آنها را در برگرفته ، هر طبقه بصورت مجزا از  قطـعاتی مانند برشهای کیک تشـکیل شده که این قطعات کامـلاً پیش ساخته هستند.

این فایل شامل:

چشم انداز کلی

ویژگی های سازه دینامیکی

تامین انرژی

اولین برج دینامیکی در دبی

عرصه بندی برج

معرفی برج دینامیکی در دبی

۱۷۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *