خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت وندالیسم

دانلود پاورپوینت وندالیسم

پاورپوینت وندالیسم

پاورپوینت وندالیسم

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۲۱ اسلاید می باشد.

قابل ذکر است که این پاورپوینت به صورت کاملا حرفه ای تهیه شده است.

گوشه ای از مطلب:

روانشناسان محیط نگر براین باورند که انسان و محیط تاثیری متقابل بر یکدیگر دارند. به همان اندازه که ما می توانیم محیط زندگی خود را دستخوش تغییر نماییم، عوامل محیطی نیز می توانند افکار، احساسات و رفتارهای ما را تحت تاثیر خود قرار دهند. متاسفانه اگرچه امروزه سخن از شهر الکترونیکی، حمل و نقل پیشرفته و سریع، و فرهنگ شهروندی مطرح می شود، اما هنوز و هر روز شاهد رفتار ناپسند تخریب اموال شهرها هستیم.

در متون جامعه شناسی، وندالیسم به مفهوم داشتن نوعی روحیه بیمارگونه به کار رفته که مبین تمایل به تخریب آگاهانه، ارادی و خود خواسته اموال، تأسیسات و متعلقات عمومی است. “وندالیسم” در لغت به معنای هرج و مرج طلبی ضد شهری و تخریب اموال عمومی و اصطلاحاً برای تخریب کنترل نشده اشیا و آثار فرهنگی با ارزش یا اموال عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.

وندالیسم می تواند در هر مکان و زمانی رخ دهد اما غالبا در مکان و زمانی که شانس کمی برای دیده شدن وجود دارد، بیشتر رخ می دهد. در مکان هایی که طراحی ساختمان ها به شکلی است که فضاهای پنهان و ناشناخته زیادی وجود دارد و یا در مکان هایی که افراد جوان رفت و آمد می کنند مثل مدارس، پارک ها، مراکز خرید و مکان های عمومی. ویکستروم بر این باور است که معمولا وندالیسم در فاصله زمانی عصر تا شب و در روز های تعطیل هفته رخ می دهد.

هنگامی که یک جامعه دچار تضاد و اختلاف طبقاتی می شود، تفاوت های پنهان در لایه های درونی زندگی نظیر تربیت خانوادگی، نگرش فردی و اختلاف در جنبه های اخلاقی و عقیدتی در رفتارهای ساکنین شهر تجلی می یابد و به حوزه های ملموس زندگی و رفتار اجتماعی کشیده می شود. در چنین حالتی، سازه های موجود در مناطق شهری مرفه نشین بیش از پیش در معرض تخریب وندال ها قرار خواهد گرفت.

این فایل شامل:

مقدمه

مفهوم وندالیسم

تاریخچه واژه وندالیسم

آثار وندالیسم

انواع وندالیسم

ویژگی های رفتار وندالیسم

مکان و زمان وقوع رفتار وندالیسمی

تاثیر جنسیت بر وندالیسم

رابطه گروه های سنی با وندالیسم

رابطه شرایط محیطی و وندالیسم

جلوه های مختلف وندالیسم شهری

علل شایع وندالیسم

راهکارهای کاهش مشکل وندالیسم

نتیجه گیری

منابع

 

۳۵۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *