خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت صید با طعمه های مصنوعی

دانلود پاورپوینت صید با طعمه های مصنوعی

 صید با طعمه های مصنوعی

 

صید با طعمه های مصنوعی

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۴۵ اسلاید می باشد.

گوشه ای ازمطلب:

žطعمه برای فریب دادن و تحریک ماهی و برای گرفتن قلاب مورد استفاده قرار می گیرد طعمه ها بنابر انواع ماهی ها، نوع حلقه ها، ساعات مختلف از روز، مقدار اکسیژن ،درجه حرارت آب و نوع فصل دارای تنوع زیادی می باشند .žطعمه درآب حکم موجودیاماهی زنده می کند،دراین میان طعمه باحرکت هایی درآب که به صورت دورانی یا زیک زاکی است،به جلب توجه ماهی ودرنهایت صیدآن منجرمی گردد.

žقاشقک ها از لحاظ رنگ و موقعیت استفاده از آنها مشابه لانسه ها هستند.

žدسته اول همانند ماهی بوده ولی دم آنها به صورت عرضی است و با مقاومتی که آب ایجاد میکند قسمت می آنها به حرکت در می آید žو دسته دوم قسمت دمی آنها به صورت حلزونی است که در برابر مقاومت آب حالتی کشیده و مرتعش به خود میگیرد.žلانسه یا پروانه و بعبارت صحیح آن اسپینر یک نوع طعمه مصنوعی ساخت دست بشر است که قدمتی بیش از صدوپنجاه سال دارد. žتمامی اندازه ها و اوزان مربوط به هر سایز از این طعمه باید مشخص باشد زیرا فزونی یا کمبود،باعث عدم کارایی طعمه میگردد. žطعمه چرخنده ها طعمه های مصنوعی با یک یا چند پرک هستند که پیرامون یک میله سنجاق مانند، دوران می کنند. بیشتر طعمه چرخنده ها دارای حاشیه های ساخته شده از موی حیوانات، پلاستیک های مخصوص یا دیگر مواد جهت جلب توجه ماهیان شکاری می باشند.

 

این فایل شامل:

مقدمه ( معرفی کامل طعمه های مصنوعی )

تعریف طعمه های مصنوعی

انواع طعمه های مصنوعی ( رقصنده ها، قاشقک ها،طعمه های پلاستیکی نرم ،ماهی نماها(پلاگ هایالوری ها)،چرخنده هایاپروانه ها(لانسه یااسپینر) ،، طعمه ی چرخنده هایارقصنده ی چرخنده ها،پشه های مصنوعی ) به همراه توضیحات مفصل در مورد هرکدام از آنها.

و تصاویری ازانواع طعمه های مصنوعی است.

۴۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب