خانه / دانلود / پاورپوینت نمونه موردی دانشکده هنر و معماری

پاورپوینت نمونه موردی دانشکده هنر و معماری

دانشکده هنر و معماری

دانشکده هنر و معماری

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۷۶ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

مؤسسه معماری هلند به یک انسجام معماری دست یافته که باوجود اجزاء مختلف به یک کلیت جذاب و  محرک می انجامد. اجزای برنامه به گونه ای به هم متصل شده اند که  کارآیی  مؤثر داشته باشند و در موارد لازم انطباق های ضروری را ایجاد نمایند. اجزای اصلی مؤسسه  که شامل موزه یا سالن نمایش، آرشیو، اتاق کنفرانس و ساختمان مدیریت در۴ ساختمان متفاوت قرار گرفته اند که کارآیی هر کدام از این ساختمان ها از روی ظاهر آنها قابل تشخیص است.

آنچه که درنگاه اول به چشم می خورد وجود تقارن و تاکید به آن است.  نکته  قابل توجه دیگرتعریف یک ورودی باشکوه با پله که در مرکز بنا قرارگرفته و هدایت بصری وعملکردی مناسبی را  به داخل بنا می دهد. نوع  مصالح بکار رفته  شیشه  و نوار  فولادیست که  این  نوارهای  فولادی درسقف  تا  انتهای بام  کشیده  شده است  نکته دیگر فولاد  استفاده شده  درنما نقش استراکچررا نیز دارد . حجم بنا به صورت مکعب بوده و روند  تکراری  استفاده ازمصالح شیشه وفولاد درکل بنا به چشم می خورد.فضاهای داخلی به صورت بزرگ که با پارتیشن مجزاشده است وارتباط بین فضا هابه صورت مستقیم وجود دارد.این بنا که به کامیون میس وندروهه معروف است دارای ابعادی به طول وعرض و ارتفاع  ۲۲۰*۱۲۰*۱۸است.

ساختمان m27150 هال در کنار ساختمان هنر دانشگاه کورنل بنا شده است، با یک پل ارتباطی عابر پیاده از روی بناهای مجاور به خوابگاه مجموع متصل می شود.
یک نمایشگاه عمومی در طبقه همکف قرار دارد که در مسیر دانشجویانی که از این مسیر عبور می کنند، طراحی شده است.      در زمانی که دانش آموزان در طبقات بالا مشغول به فعالیت و تمرین هستند، نور خورشید از میان دیوارها و کف پوش های شیشه ای عبور می کند و فضای سالن ها و راهرو ها و دیگر اماکن ساختمان را روشن می کند.
این فایل شامل:

دانشگاه هنر و معماری هاروارد

موسسه معماری ندرلند در شهر نتردام

پلان و مقاطع

مدرسه معماری میس وندروهه

دانشکده معماری کرنل

پلان ها

دانشکده معماری سالا

سایت پلان

دانشگاه آرانف

پلان

مقاطع

دانشکده هنر reim در اسرائیل

پلان ها

۸۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *