خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت گاماروس

دانلود پاورپوینت گاماروس

دانلود پاورپوینت گاماروس

دانلود پاورپوینت گاماروس شامل ۲۴ اسلاید و قابل ویرایش است.

گوشه ای از مطلب:

در آب های سطحی اروپا، آسیا و امریکای شمالی. در آب های شور، لب شور و شیرین و حتی در برخی از مناطق مرطوب نیز یافت می شوند. تاکنون ۴۳۰۰ گونه از ناجور پایان شناسایی شده اند. جنس متعلق به خانواده گاماریده در دریای خزر تشخیص داده شده است. مناطق جذر و مدی دریاهاو بسترهای شنی ، در شکاف سنگها و بسترهای نظیر آن.

—نر در اثر ترشحات هورمون غده آندروژن که در طول بیضه ها قرار دارد، ظاهر می شود. در بعضی موارد تعیین جنس نر و ماده بستگی به شرایط طبیعی از جمله درجات حرارت دارد.— در G.Duebenii در آب کم شور و درجه حرارت ۵ درجه سانتی گراد، از تخم ها حیوان نر خارج می شود اما اگر درجه حرارت از ۶ درجه سانتی گراد بالاتر باشد از تخم ها جنس ماده خارج می شود.

بیضه ها و تخمدان ها یک جفت و دراز بوده و در قسمت شکمی قلب قرار دارند. اویدوکت ها در پایه پنجمین کوکسال و سوراخ های تناسلی نر روی پاپیلا، در کنار آخرین بند سینه ای باز می شوند. جنس ها از هم مجزا هستند، دی مورفیسم تناسلی در آنها دیده می شود. در خانواده گاماریده نرها بزرگتر از ماده ها هستند. در جنس نر پاهای قلابدار جلوی سینه، نسبت به ماده ها به شدت توسعه یافته است. ماده های بالغ همیشه کیسه پرورش نوزاد دارند. صفات ثانوی جنسی نر در اثر ترشحات هورمون غده آندروژن که در طول بیضه ها قرار دارد، ظاهر می شود.

این فایل شامل:

مقدمه

رده بندی گاماروس

پراکنش

بیوولوژی

مرفولوژی

قسمت های مختلف بدن

نحوه تشخیص نر و ماده

صفات ثانوی جنسی

فیزیولوژی

دستگاه تولید مثل

دستگاه گردش خون

جفت گیری

نحوه جفت گیری

اهمیت گاماروس ها

مشاهدات علمی

مقایسه ی ارزش غذایی درگاماروس دریایی ورودخانه ای

بررسی تعیین رشد ماهی قزل آلا با تغذیه ازغذاهای مختلف

مقایسه ی محتوی کاروتنوئید درآرد گاماروس دریایی و رودخانه ای و غذاهای تجاری

نتایج حاصل

منابع

۲۸۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب