خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت فنگ شویی

دانلود پاورپوینت فنگ شویی

دانلود پاورپوینت فنگ شویی - www.perozheha.ir
فنگ شویی

پاورپوینت فنگ شویی

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۱۳ اسلاید می باشد و به طور کامل به این مبحث پرداخته شده است.

گوشه ای از مطلب:

žاگرچه ثابت شده است که فنگ شویی قدمتی بیش از ۵هزار سال دارد و خاستگاه آن نیز کشور چین است ولی هنوز تاریخچه مشخص و مستندی از چگونگی نحوه ایجاد اصول آن در دست نیست. البته عده ای بر این عقیده اند که در آن زمان ها فردی به نام فو هسی (Fu Hsi)در دهکده ای به نام لو در کشور چین زندگی می کرد. در این دهکده رودخانه ای نیز با همین نام جاری بود که طغیان هرساله آن، خسارات بسیاری را به مردم روستا و محصولات کشاورزی آنها وارد می ساخت. این موضوع برای این فرد به یک دغدغه مهم ذهنی تبدیل شده بود و همچنان می کوشید تا بتواند برای حل این مشکل راهکاری بیاید که بالاخره یکی از روزها که از بالای کوه نظاره گر مسیر رودخانه و جریان آب بود، فکری به ذهنش خطور کرد که براساس آن نه تنها توانست با تلاش های فراوان و ایجاد تغییری در مسیر رودخانه از طغیان آب و خسارات ناشی از آن جلوگیری کند، بلکه بسیاری از مشکلات دیگر زندگی آن دوران و پس از آن را حل کند. پس از گذشت چند سال فو هسی به پادشاهی رسید و با الهام از همان اصول قوانین جدیدتری را طراحی کرد که در ساختمان کاخ های شخصی اش به کار گرفته می شد. به همین دلیل او را پایه گذار فنگ شویی می نامند ولی با تمام این تفاسیر، هنوز سندی قطعی دال بر صحت و سقم این جریان نیست.

žعملکرد فنگ شویی به این صورت است که محیط زندگی ( محیطی که بیشترین ساعات شبانه روز را درآن می گذرانید. خانه ، محل کار …) فرد را بر اساس مولفه های شخصی وی چیدمان و یا تغییر می دهد. ممکن است این سوال پیش بیاید که این عملکرد در زندگی ما چه فایده­ای دارد؟ وقتی که ما منزل خودمان را بر اساس عنصر وجودی خود و مولفه های شخصی خودمان چیدمان و آرایش کنیم.

برعکس چرخه سازنده است زیرا آتش چوب را تحلیل می‌برد. چوب آب را ضعیف می‌کند. آب فلز را ، فلز خاک را ، و خاک آتش را تحلیل می‌برد. چرخه تحلیل برنده با چرخه مخرب فرق دارد زیرا چرخه مخرب “شا چی” تولید می‌کند ولی چرخه تحلیل برنده انرژی منفی ایجاد نمی‌کند فقط عنصر مورد نظر را کمی ضعیف می‌کند و اگر عنصری بیش از حد وجود داشته باشد می‌توانیم از چرخه تحلیل برنده استفاده کنیم تا بدون ایجاد انرژی مخرب تعادل را در محیط به وجود بیاوریم.

این فایل شامل:

مقدمه

تاریخچه

دیدگاه های مختلف

دلایل انسداد انرژی

عملکرد فنگ شویی

معماری، چیدمان و تاثیرگذاری آن

توصیه هایی برای استقرار اشیا

چی

مربع لوشو

پنج عنصر اصلی

جهت در فنگ شویی

 

پروژه ها مرجع تخصصی دانلود پروژه های مهندسی

۲۰۰۰تومان – خرید

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …