خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت بازرسی چشمی تست VT

دانلود پاورپوینت بازرسی چشمی تست VT

پاورپوینت تست VT

تست VT

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۳۵ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

پایه  و اساس تمام برنامه های کنترل کیفیت سازه ها و اجزاء  ساخته شده، بازرسی چشمی می باشد. کدها و استانداردها به منظور کسب  اطمینان از عملکرد  مناسب اتصالات  جوشی در شرایط سرویس، غالباً اشاراتی  نسبت به انجام  بازرسی چشمی و محدوده پذیرش عیوب در بازرسی چشمی  دارند.  حتی  زمانیکه در کد  به سایر روشهای تستهای غیر مخرب  اشاره می شود، هدف ، تکمیل بازرسی چشمی  و کسب اطمینان بیشتر می باشد.

گاهی اوقات با انجام دقیق بازرسی  چسمی  قطعات، می توان  بدون نیاز به انجام تستهای  غیر مخرب که اغلب  پر هزینه  و زمان بر  هستند. به  حضور  عیوب پی برد.  بنابراین، انجام بازرسی چشمی  قطعات،  قبل، در حین و پس از جوشکاری توسط بازرس جوش تایید صلاحیت  شده، ضروری  می باشد.  محدودیت اصلی بازرسی چشمی،  تنها نمایان  ساختن  ناپیوستگی  های سطحی  قطعات می باشد.  به دلیل ساده  بودن نسبی بازرسی چشمی و محدوده بودن  تجهیزات  مورد  نیاز در آن، این روش به عنوان ارزان ترین روش کنترل کیفیت محسوب می گردد.

وظایف بازرس جوش در هر سازمان  با توجه به  دستورالعمل های کنترل کیفیت  مربوطه متفاوت می باشد. ولی می توان به صورت کلی  وظایف و اختیارات  بازرس جوش را مطرح نمود.  با توجه به گسترده بودن دامنه وظایف بازرس جوش و نیز به منظور اطمینان  از بررسی تمام جوانب،  می توان   از یک چک لیست استفاده نمود.  همچنین  بازرس باید  تجهیزات  مورد نیاز در عملیات بازرسی چشمی  را نیز کنترل نماید. این تجهیزات  به سهولت و دقت  عملیات  بازرسی کمک می کنند. ناگفته نماند  که به منظور افزایش بازدهی  کیفیت  جوش، تنها راه ممکن، انجام بازرسی  در مراحل مختلف عملیات ساخت می باشد.

این فایل شامل:

مقدمه

آزمون های غیر مخرب

بازرسی چشمی

بازرسی قبل از جوشکاری

بازرسی بعد از سوار کردن قطعات

بازرسی بعد از جوشکاری

عیب هایی که با بازرشی چشمی مشخص می شوند

ترک های سطحی

ناهمواری های سطحی

۴۰۰۰تومان – خرید

درباره ی omid

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فلزیاب