خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت اسکلت فلزی

دانلود پاورپوینت اسکلت فلزی

Steel structure

 

اسکلت فلزی

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۱۲ اسلاید کاملا مصور و تخصصی است.

 

گوشه ای از مطلب :

 

مقاومت زیاد:مقاومت قطعات فلزی نسبت به مصالح بتنی بیشتر بود به همین علت دهانه های بزرگتری برای سوله ها و ساختمان های که بر روی زمین سست قرار دارند 

شکل پذیری:تمرکز تنش را که در واقع علت شروع خرابی ونیروی های دینامیکی و ضربه ای را تحمل نماید

سر عت نصب: سر عت نصب قطعات نسبت به اجرای قطعات بتنی مدت کمتری می طلبد.

ستون عضوی است که معمولا به صورت عمودی نصب میشود و بارهای ناشی از طبقاتبه وسیله تیر و شاهتیر به آن منتقل می گردد و سپس به زمین انتقال می یابد.

معمولا بادبندها توسط یک صفحه فلزی که از قبل در محل تقاطع تیر به ستون جوش داده شده است به ستونها و تیرها متصل میشوند .این صفحات که تحت فشار و کشش هستند باید برای هر دو عامل طرح شوند و بادبند هایی که روی این صفحات قرار می گیرند باید به طور کامل جوش داده شوند .

جهت اجرای این نوع اتصال ابتدا نبشی زیر سری ( نشیمن ) در روی زمین بر روی ستون در کد ارتفاعی مورد نظر جوش داده می شود. در جوشکاری این قطعه بایستی به این نکته دقت داشت که تمام سطوح تماس نبشی به ستون جوش داده نشود. نحوه جوشکاری این نبشی به این صورت می باشد که سطوح قائم آن به صورت کامل جوشکاری می شود و سطح مماسی افقی در طرفین نبشی به اندازه ۲۰% ارتفاع جوش قائم ، جوشکاری می شود.

این شیب توسط زاویه ی آلفا (زاویه ای است که در اثر جدا کردن قطعه ی مثلثی شکل از فولاد و خم کردن آهن به صورتی که لبه های آن بهم جوش شوند ایجاد می شود و تایین کننده شیب پله خواهد بود) تعیین می شود.

 

این فایل شامل :

 

مزایای اسکلت فلزی

معایب اسکلت فلزی

و توضیحات کامل و جامع در باره اسکلت فلزی است.

۲۶۰۰تومان – خرید

درباره ی omid

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب