خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت تست ذرات مغناطیس

دانلود پاورپوینت تست ذرات مغناطیس

تست ذرات مغناطیس

 

تست ذرات مغناطیس

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۲۸ اسلاید مصور و تخصصی است.

 

گوشه ای از مطلب :

بازرسی به روش مغناطیس کردن ذرات روشی حساس برای تعیین محل نقصهای سطحی و برخی نقصهای زیر سطحی در مواد فرومغناطیس است پارامتر های اصلی این روش  مبتنی بر مفهومهای نسبتا ساده ای است.در اصل وقتی قطعه فرومغناطیس می شود و ذرات مغناطیسی روی قطعه ریخته می شود.ناپیوستگی های(تقریبا“)عمود بر جهت ((میدان نشر))را می توان مشاهده کرد.

جریان گذرانده از هر رسانای مستقیم-مانند سیم یا میله-میدان مغناطیسی دایره ای در پیرامون رسانا به وجود می آورد.وقتی رسانا-ماده ای فرومغناطیسی است.عبور جریان سبب القای میدان مغناطیسی در درون رسانا و هم چنین در فضای پیرامون ان می شود.

میزان مغناطیس به جامانده پس از بازرسی در مواد به مشخصه های فیزیکی آن ها بستگی دارد.غالبا لازم است که قطعه را پس از بازرسی وامغناطیده کرد.چندین دلیل برای این کاروجود دارد ممکن است از قطعه درمحلی استفاده شود که میدان مغناطیسی باقی مانده در عملکرد ان ویا در دقت ابزار اندازه گیری حساس درمقابل میدان های مغناطیسی اختلال ایجاد کند دلیل دیگر امکان جذب ذرات ساینده به قطعه مغناطیسه مانند سطح یاتاقان .شیار بلبرینگها چرخ دنده ها که سبب ساییدگی ان ها می شود.این ذرات به سطح قطعه می چسبند که در عملیات هایی مانند رنگ آمیزی یا آبکاری قطعه مشکل به وجود می اورد. و حتی می تواند در انجام جوشکاری وزش قوس ایجاد کند.

žبرای تفسیر آزمایش انجام شده درک درست از شکل و محل ناپیوستگی نیاز می باشد و لازم است که بازرس مشاهدات خود را با استاندارد یا کدی که روش و معیار پذیرش یاغیر قبول بودن محل ازمایش را مشخص می کند مطابقت دهد ونتایج را ثبت کند

 

این فایل شامل :

بازرسی به روش ذرات مغناطیس

مغناطیدگی

 روش های مغناطیدگی

بازرسی و مکان عیب

وا مغناطیدگی

جریان های مورد استفادهac.dc

ذرات مغناطیس

تست ذرات مغناطیسی به کمک نور فرابنفش و ذرات فلئورسنتی

تست ذرات مغناطیسی قابل دید باچشم

تفسیر آثار

ثبت نتایج

کاربرد ها

و منابع است.

 

۴۱۰۰تومان – خرید

درباره ی omid

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب