خانه / دانلود / دانلود پاورپوینت روش صید ماهی باراکودا

دانلود پاورپوینت روش صید ماهی باراکودا

روش صید ماهی باراکودا

 

 

روش صید ماهی باراکودا

این فایل بصورت پاورپوینت است و شامل ۲۱ اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

باراکودا ها به ماهی جت یا جت ماهی نیز در جنوب کشور ما معروفند. ساکن مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری اقیانوسهای هند، اطلس و آرام. بدن کشیده، نیمه استوانه ای، دوکی شکل با سر دراز و نوک دار. دهان بزرگ با آرواره پائینی جلو آمده و دارای دندانهای قوی نیش. سقف دهان نیز دارای دندان است. فک بالایی غیر قابل ارتجاع، و متناسب برای خوردن غذاهای بزرگ.

این ماهی با سرعت بسیار بالایی به شکار حمله و دریک حمله با یک فشار بسیار محکم فکها شکار را غافلگیر می نماید.

باراکودا های جوان بیشتر زندگی گله ای و بالغین زندگی انفرادی دارند و گاها حتی شکار ایشاان در سطح آب نیز قابل مشاهده است. گاها می توان در سطح دریا شکار این ماهیان را تماشا کرد.

به طور عمده صید این ماهی به وسیله قلاب صورت می گیرد و  نمی توان این ماهی را با تور صید کرد چون این ماهی شکاری بوده و دارای دندان های تیز و برنده است و تور را پاره می کند،به همین خاطر در صید این ماهی به وسیله قلاب یا از سیم های فلزی استفاده می کنند یا در صورت استفاده از نخ لیدر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

برای صید این ماهی در روزهای آفتابی استفاده از طعمه های نقره ای و روشن بهتر است.در فصل بهار گله های ماهی از تحرک زیادی بر خوردار نیستند.در فصل بهار تمام تمرکز و توجه صید بر روی گله های ماهی باراکودا است. به طور کلی طعمه ای که برای صید مورد استفاده قرار می گیرد باید سالم باشد و باعث جذب ماهی شود. نوع اتصال طعمه به قلاب نیز بسیار مهم است،به طوری که طعمه توانایی جا به جایی در آب را داشته باشد…

 

این فایل شامل:

طبقه بندی علمی

مشخصات کلی خانواده کوتر ماهیان Sphyraenidae

خصوصیات زیستی خانواده کوتر ماهیان

ویژگی های زیستی باراکودا

صید ماهی باراکودا

روش ترولینگ

روش استندآپ

روش صید ورزشی

صید ماهی باراکودا در فصل بهار

صید ماهی باراکودا در فصل تابستان

۲۷۰۰تومان – خرید

درباره ی hosein

دانشجوی مهندسی شیلات

همچنین ببینید

تاثیر پروتئین های هیدرولیز شده ضایعات کشتارگاهی طیور بر سطح باکتری های روده و بقا در لارو قزل آلا در مواجهه با آئروموناس سالمونیسیدا

نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی

  نکات خلاصه شده درس بیماری های ماهی بیماری یک پدیده غیر عادی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فلزیاب